nevyrovnana s rozchodom

Príspevok v téme: nevyrovnana s rozchodom
sulvia

Asi pred dvomi rokmi sme sa rozisli s byvalim priatelom, ktory bol pre mna vsetkym. Bolelo to no nechcela som si npriznat ze mi ublizil, tvarila som sa ze je to ok, no nebolo. Po case sme zacali chodit zasa spolu von, obcas sme si dali pusu no nic viac...Nasla som si priatela - rozisli sme sa a ja som sa zasa trapila nad predchadzajucim aj pocas vztahu som nanho stale mylela... Teraz je to tazke, obcas sa stretneme blbneme do takej miery ze si myslim ze sa to vsetko vrati no vzdy je to rovnake, nevrati sa nic a ja sa iba trapim.... Poradte ako dalej.... som uz bezradna

marCOS

Ano presne,,,a ak si budete obidvaja navzajom chybat thak budete aspon vediet ze sa mate dat do kopy,,,ak nie thak budete vediet ze to mozete prekonat a byt len kamosi

marCOS

noo aj ja si myslim ze najlepsie je prerusit kontakt na urcity cas,,,a ked uz to bude v takom stadiu ze si budete obidvaja isti ze je setko ok ze ste si zvykli na to ze uz nic nebude thak sa mozete znova stretavat ako kamosi

slusny_muz

Ahoj sulvia. Poznam to aj ja, len s tym rozdielom, ze mi sa u nestretavame, sem tam nejaky mailik (vianoce, nadordky, meniny). A asi najlepsie je obmedzit kontakt, resp. prerusit, pretoze inak si budes stale mysliet, ze sa zmeni a povie Ti ze Ta miluje a ze lutuje ze odisiel od Teba. Chcela by si to tak, ale to je len v tvojej mysli...2 roky je dlha doba...drzim palce. Treba byt silny a sebavedomy