Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neustala zima

111helenka

čiastočne súhlasím...ale nie s tou motiváciou... tie platy lekarou boli vždy o ničom,vedeli to..a keď už to chceli študovať,tak by napriek tomu nemali brať na ľahku váhu stavy pacientov...lenže keď sa aj sťažuješ,aj tak vždy lekari zvíťazia,držia spolu... ja len lutujem,že moja mati nič vtedy neurobila..teraz už je neskoro...a keď sa im opovažiš niečo povedať,hneď ti šplechnu do očí,či si lekar ty abo on.. nonsens.. ja som v takom stave,že neviem fungovať.. bola som aj na testy EAV,tam mi diagnostikovali boreliozu,ale na krv.testoch u dokt.to je negtat. čo mi je teda,.. doktori len že taku mladu nemaju z čoho bolieť kolena,klby,hlava.....atd atd

zimaaaaa

helenka ma pravdu lebo ked natrafis na zleho lekara ktory robi iba pre peniaze tak ma pacienta brutalne na haku mu predpise to co kazdemu a ma v pake... a teraz aby ste si nemysleli ze som zaujata voci lekarom lebo moj otec je lekar,mamka sestricka a brat studuje medicinu a ked sa podari tak by som chcela aj ja byt lekarkou a chcem pomahat ludom a ich liecit.vzdy sa najde aj lekar ktory si svoju robotu robi tak ako ma ale tak na vine je cely nas stat na cele s najvacsim saskom na svete,ktory lekarom ktori vystuduju najtahsiu skolu na svete nezaplati ani za to co urobia.Tak kde je chyba?Tam ze lekar nema motivaciu pracovat naplno velakrat zadarmo a tym trpia pacienti ale na vrchole celej tej pyramidy je nas uzasny stat...

111helenka

Denzl tvoj komentar na mňa ma moc zaujal... A ty si čo? Veštec?.. Ako ty vieš či ja bola,alebo nebola,resp.kolko krát sa sťažovala?... Mne zdravie zničili lekári,do bodky... dali mi nanič krv,s čím sa už nedá vôbec nič robiť!!! Dva krát ma DOSLOVA takmer zabili svojou...neviem to ani pomenovať!!! Ale to ti vysvetlovať cez písmenká nebudem. Apropo:aj v treť.mes.tehotenstva ma poslali tam,kde by som o dieťa prišla!!! vyhrážky všeliaké..ano od doktorov... Ja neposluchla,bo im už neverím a na zakrok nešla. Chvala bohu. mám zdravé intelig.dieťa. Podotykam tretie,čo mi vraveli,že nikdy mať nebudem a ak sa mi podarí,budú postihnuté!!!Dcera chodí už na gymnaz.chce sudkyňu robiť...

zimaaaaa

dakujem za odpovede..... ja som si myslela ze to mi je len tak zima ale tak ked sa niekoho v skole dotknem tak vseci skonstatuju akurat tak ze "preboha" a hned mi vseci nukaju mikiny :D asi si dam zobrat tu krv ... najviac mi asi ale na tom vsetkom vadi ze cim viac mi je zima tak tym viac sa potim potom ale aj to ze ked ideme napriklad lyzovat tak stale mi je zima a vobec ma to potom nebavi iba sa uz tesim kedy pridem do tepla....

Denzl

111helenka- ako kaslu lekary???
To oni ako maju vediet co tebe je???
Mas usta???Zrejme mas.....cize im to treba aj povedat. Oni nie si zverolekary,ze sa dovtipia aj bez slov co ti je.

Ak mas s tym problem,zrejme by bolo vhodne skusit aj otuzovanie a tym padom prekrvenie koncatin.
Stale sa stazovat na lekarov a pritom nic nerobit pre svoje zdravie je dost chaba vyhovorka.

111helenka

lekari kašlu na studené ruky,riešia to len ak sa to týka priamo ich... ja to mam od 17r.a teraz mam prosím pekne 35. ruky nemam ladove len vtedy,keď je vonku 30stup.v tieni...

lienocka12

ja to mam uz dlho-asi od siedmej triedy na ZŠ.....a mozno som to mala aj pred tym len si to nepamatam....teraz mam 19 a aj v tomto momente ako pisem mam uplne ladove ruky.....horsie je ze mi byva zima aj v lete a ladove ruky mavam niekedy aj pri teplote 30 stupnov....dost ma to obmedzuje(hrozna je sprcha s takymi ladovymi rukami,brrr) a neznasam kvoli tomu podavanie ruk....je dost trapne niekomu vysvetlovat ze mam take ruky stale....no u lekarky som s tym nikdy nebola.....raz som zacala brat Ginko....no po dvoch tyzdnoch som necitila zlepsenie,tak som s tym prestala....mozno by som to mala povedat lekarke,ale problem je v tom ze sa necitim byt chora a pride mi to malicherne vesat na nos lekarke....aj ked by som to asi mala urobit

111helenka

veď to...môže to mať xy príčin... u mňa to ťažko zistiť.. mam tolko zdrav.problemov,že by jeden neveril... a 99perc.za to môžu lekari.. zistila som to tak neskoro,že už som sa ani sťažovať nemohla...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neustala zima - Fórum - ZDRAVIE.sk