strojcek na zuby

beika

Ahoj, neboj to za chvíľu prejde a ani nebudeš vedieť, že ho máš =). Aby si nemala doráňaný jazyk a líca tak si tie zámočky zavoskuj. Predáva sa na to silikónový alebo taký obyčajný vosk v takých malých farebných krabičkách. Je tam asi 5-6 pásikov. Kúsok si odtrhneš a pritlačíš si to na zámoček alebo jednoducho tam kde Ti to blíži. Neviem či to predávajú aj v lekárňach ale skús. Ja som si to kupovala u doktora.

jajajajjajja

ahojte mam strojcek, ale hrozne sa s nim citim ako keby som mala zubadla v ustach, suslem a boli ma jazyk a vsetko v ustach, najhorsie je ze SUSLEM booooze ten drotik okolo podnebia nedokazem sa poriadne najest!!!!!!! a uvidime neskor ako to bude mam ho zatial 4 dni no nedokazem ani rozpravat tak ma bolí huba ale len preto lebo z vnutra mi reze jazyk!!!!! salena ja bula !!!!! :)

bubblaaa

aj ja osm mala taky z vnutornej strany y suslala som tak riadne prvy tyzdne potom to uz ustupovalo po mesiaci som uz nic necitila aa potom po 2mesiacoch dako som mala chlapa a on si nic nevsimol ani ked sme sa bozkavali takzue pohodickaa :-)) aa neska tam idem znova a zas mi daco take idu robit tak sa ´´brutalne tesim´´ cize ma ide jebnut hehhh ale snad prehovorim mamu ze budem doma zatial :D:D nevidem 2tyzden z domu a poviom ze som chora a bude pohdicke setko :) :-*

katika88

Neboj sa to prejde, ja som mala fixny strojcek z predu a prve 2 dni som tiez suslala a cudne skladala usta lebo mi zavadzal ale potom som si zvykla ;-))

peculka

ahoj veronika dakujem ti za tvoju radu...este niesom nato zvyknuta a mi to pripada strasne divne ked tak suslem...hadam si nato zvyknem a moja artikulacia sa zlepsi...este raz diky papa

veronikaa

Ahoj peculka ja som mala fixny strojcek asi pred 9 rokmi, ale to bol taky z predu, ani neviem, ze teraz sa dava nejaky zo zadu, novinka:-)takze som nesuslala, ale tiez si moje usta uzili zo zaciatku a zuby tiez/prvy tyzden-hrozna bolest ako intenzivne tlacil smerom dozadu/ja som mala vcelku pekne zuby, len boli trochu smerom von:-(/vlaste mi kvoli tomu trhali aj horne 4ky, aby sa to malo kam posunut dnu.nosila som ho 11 mes.ale som spokojna, stale sa vysledok pekne drzi.a predny strojcek ma tiez nevyhdy-je ho vidno,zle sa umyvaju zubky a takisto peru som mala taku vydutu:-(ale dalo sa.drim place, neboj zvyknes si, tvoj jazycek sa nauci ako sa ma spravat pri artikulacii s takym strojcekom.pa