Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

psik v byte

18hvizd

Dakujem za odpovede,ale ked sa nad tym tak zamyslim,tak naco cloveka pchat antihistaminikami,a este ho aj izolovat od alergenov..??ked ho budem izolovat,tak by teoreticky nepotreboval lieky...a opacne,nemyslite??....keby som to mala brat az tak strasne prisne,tak by som syna nemohla od apsrila az do septembbra pustat vobec von,a mohla by som ho dat rovno do inkubatora...dakujem

biopich

ja neviem ale na co je dobre pchat do bytu psa ked je tam alergik ??? pride mi to kus mimo hmm... kde je napisane ze yorkšir je dobry aj pre alergikov? ved aj on ma chlpy... to by ste museli asi toho bez srsti co vyzeraju jak podkani :D neviem ale radsej to dvakrat premyslite lebo vela psikov skoncilo koli takym na ulici...

jarkaa55555

ze nieje zdegenerovany? a podla teba je normalne ze pes - zviera nemeni svoju srt - neplzne? a ze nesteka a pod.? takisto musel prejst narocnym slachtenim vslikaych plemien

sasskia

A este nieco. Pozri si o nom viac na internete. V ziadnej knihe o psoch sa o nom nedocitas. Je to fakt velmi zriedkave plemeno a tym padom nie je ani zdegenerovane, pretoze sa zatial nechova vo velkom. Je to zdrave plemeno, ktore sa bezne doziva aj 15 rokov bez akejkolvek choroby.

sasskia

Jediny psik vhodny pre alergikov je havansky.
No je problem ho pozhanat. Na Slovensku ho predavaju iba dve chovne stanice a stoji 500€.
Tento psik vobec neplzne, nesmrdi, je malicky a neskutocne inteligentny.
Len je problem ho u nas kupit. Aj ked som sa pytala nasho veterinara, ktory ma prax 25 rokov, ze ci sa uz vo svojej ambulancii stretol s tymto plemenom povedal mi, ze my sme prvi, ktori sme mu ho priviedli. No z vlastnej skusenosti ti ho na 100% odporucam. Tento psik je uplne vhodny do bytu, vobec nesteka, je to plemeno, ktore je skor ustupcive, akoby sa hasteril. Uz ked sme si ho priniesli domov ako 6 tyzdnove, uz vtedy vedel urobit potrebu na noviny. Je vysoko inteligentny, preto sa chova aj v cirkusoch, ako cirkusovy pes , nakolko sa rychlo uci. Dokaze sa zniest aj s inymi zvieratami v jednom byte, ako som pisala, nema povahu aby bol vodcom. Nema rad zvyseny hlas, na tieto psiky sa nesmie hovorit hlasno, lebo sa zlaknu.Nie je vobec panovacny a v zivote si nic nepresadzuje.Tiez s nim nie su problemy ho kupat, fenovat, proste hocico mu robis, je uplne kludny, dokonca aj ked mu obliekas oblecenie, drzi ako hluchy. Je uplne ako hracka. Je suprovy.
Naozaj sa oplati dat zan tych 500€. Vrati sa ti to na 100%.

inata

ak mate v byte alergika,bolo by dobre vyhnut sa všetkym alergenom.teda aj psika alebo ineho zvieratka.bišonik alebo pudlik neplznu a preto su do bytu najvhodnejši.ale pokial je dotyčny alergicky na psov ,tak mu možu vadit aj tieto plemena.
inak su to velmi inteligentne stvorenia,hlavne pudliky.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

psik v byte - Fórum - ZDRAVIE.sk