mam snad všetko okrem aids-u

bleee

ja to vidim na psychiatra.... malokedy si hypochonder sam dokaze pripustit, ze je hypochondrom. Je vytrvalo presedceny o svojej telesnej chorobe (najcastejsie o smrtelnej, nevyliecitelnej) a neustale zhana pre nu dôkazy (nove a nove vysetrena, aktivne sebasledovanie, striedanie "neschopnych" lekarov a pod.)
Myslim si preto, helenka, ze toto, co som tu napisala zamietnes a za ziadnym psychiatrom nepojdes. Potom sa uz len zostava zmierit so svojim osudom....

111helenka

s doktormi sa komunikovať nedá a ja mam tych bonusov akurat tak plne zuby... kvoli doktorom je otázka času aj operacie pluc... z pneumotoraxu mi urobili dve bubliny,len preto že su blbí!!! ja sa sťažovala,že sa mi dycha horšie,nech mi tu hadicu milimeter vysunu,ale oni že som precitlivelaaaa!!!! a predychavanim mam tie bubliny ako časovanu bombu...

katalinka

helenka ja by som sa tešila z toho čo ešte funguje, ja viem, že je to slabá náplasť... ale neviem ti inak poradiť... niektoré choroby tela má na svedomí "duša", za niektoré si môžeme samy a niektoré zas máme ako "bonus"... hlavou múr neprerazíš, poslúchaj doktorov, veľa s nimi komunikuj a uvidíš, čo ti prinesie čas....