Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nafúknutosť a zapáchajúca stolica

azra3

dobry den, ja by som sa chcela spytat, mam problemy so stolicou, uz vyse tyzdna mi takmer nic nevyslo, akurat az vcera nieco vyslo ale az po 15 minutach, brucho mam nafuknute, a samozrejme mam aj krcove zily kt. po case prasknu a znova sa vytvoria na nohach. beriem antikoncepciu, ale nemyslim ze to ma nieco spolocne.
dakujem za odvpoved.

RNG

Problemy travenia su najma z nedostatkov jedneho, alebo viacerych a to je
kyseliny
enzymi
vlakniny a najma mikrovlakniny
probioticka crevna flora.
Kuriozna teoria sa rozsirila okolo cloveka, ktory je voci ostatnym zvieratam, napr opiciam podstatne slabsi, pomalsi, kde teoretizovali rozni vedci, celkom seriozne, ze ludia nevyhynuli v konkurencii so silnejsimi a rychlejsimi zvieratami najma pre to, ze im velmi neprijemne smrdeli, hahaha.
Preto nas tak lahko vedia psi vystopovat, druhych psov ale nevedia natolko ucinne, takze to by bol samo o sebe uz dokaz.....

ladida

sorry,omylom mi to tam dalo 2x.maros 75-normalna stolica by teda nemala zapachat tak,aby aj psa vyhnala z bytu:DDD.

klára 31

dlhodobo ma trápia zapáchajúce vetry aj zapáchajúca stolica. myslím že sa stravujem celkom zdravo - z jedálnička som vylúčila bielu múku a výrobky z nej (nahradila som ju celozrnnými cestovinami) mäso jem dva až tri krát do týždňa, jem veľa surovej aj varenej zeleniny, ovocia veľmi málo, pijem veľa čistej vody a nesladených bylinkových čajov, nepožívam žiadne lieky, kravské mlieko som vymenila za sójové.stolicu mám pravidelnú, občas tvrdú občas riedku.prosím poraďte mi.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nafúknutosť a zapáchajúca stolica - Fórum - ZDRAVIE.sk