Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

káva-akné

Príspevok v téme: káva-akné
zuza3214

zdravim,chcem sa opytat ako je to s tou kavou a zhorsenim akne...lebo vacsinou citam ze kava by sa mala obmedzit ak niekto trpi akne ale nasla som jeden takyto nazor: "neviem preco niektori uvadzaju ze kava moze zhorsit akne.obsahuje kofein,ktory do istej miery neutralizuje enzym 5-a reduktazy zodpovedny za premenu testosteronu na negativnejsi dihydrotestosteron,ktory vyvolava toto kozne ochorenie".....zaujalo ma to tak sa pytam ci je to blbost alebo?

aluska1

ja suhlasim s enkou

akne je vysledkom nejakej hormonalnej nerovnovahy v prvom rade, tam treba hladat pricinu...strava-niekto sa moze vysypat z jedla ale skor by som to nazvala formou vyrazok ako alergie...akne je nieco uplne ine

kludne pi kavu aj dalej..a jedz co chces..samozrejme vsetko s mierou.ale nie kvoli tvari ale kvoli svojmu telu, obezite, srdcu atd

enka66

Nemyslím si, že káva a akné súvisí. A nemyslím si, že súvisí so stravou, iba ak by niekomu niečo konkrétne škodilo. Ja som v puberte mala akné. Potom zmizlo, mala som tváričku čistú, závideli mi ju a to som fajčila, jedla kvantá čokolády, poriadne nepila. A od 27-mičky mám akné znovu. Netuším z čoho, mám 31 a na tvári fľaky. A to teraz jem zdravo...

aluska1

ale prosim ta...to si mohla mat z hocicoho pocas tych troch dni

a inak akne sa moze zhorsovat aj pred menzesom alebo pocas ovulacie..nemala si to z toho?

zuza3214

no snazila som sa sledovat reakcie na to a stalo sa mi raz ze som vypila kavu a trosku sa mi zhorsilo akne ale az na nejaky treti den a vypila som iba jeden pohar.....milujem kavu ale nepijem ju koli tomu,iba vynimocne ak sa naozaj zle vyspim a nevladzem nic alebo tak

aluska1

nikdy nebolo dokazane, ze strava ma vplyv na akne, niektori ludia vsak mozu byt citlivi na niektoru stravu...ale to neznamena ze strava sposobuje alebo zhorsuje akne

a to s tou kavou je blud...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

káva-akné - Fórum - ZDRAVIE.sk