Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sedive vlasy

Príspevok v téme: sedive vlasy
mira134

Ahojte, mam 25 rokov a pri pohlade zblizka uz mi vidno dost vela sedivych vlasov, su ovela kratsie ako ostatne vlasy, takze zacalo to mozno tak rok dozadu. Nie su to este cele pramene ale ako na potvoru su hlavne v "hornej" viditelnej vrstve vlasov :( da sa to nejako prekryt? totiz nechcem si kvoli tomu zacat farbit este vlasy, lebo trapit sa s odrastanim, co je vzdy VIDIET sa mi nechce :( povodne vlasy mam take hnedoplave a obcas si davam orechovo plavu dm hennu len tak na ozivenie, myslite ze lepsia henna by sa chytila trosku aj na tie sedive? alebo ina metoda?

greyhair

Ahoj, ja mam 24 a mam uz dost bielych vlasov. Vsimla som si, že mi zacali sediviet okolo 20ky. Ale minule som si nasla taky "inverzny" vlas, ze na konceku bol biely a pri korienku bol normalne tmavy, bola som prekvapena.
Je mozne, aby sa mi obnovil pigment a vlas znovu stmavol??? Myslela som, ze urcite nie, ale teraz fakt nechapem :)

milli11

Ja som nemala ani 18 rokov, ked mi zacali rast nie sedive, ale rovno biele vlasy pomedzi moje hnede. Ja som si vtedy zacala davat svetly blond melir, aby som to zakryla.
Inak, vsimla som si, ze hlavne ludia, ktori maju okolo 25-26, maju uz aj sedive vlasy. Poznam dost takch vo svojom okoli. Cim to je, je to nejaky fenomen?
Mam na to teoriu, niekde som totiz nieco citala. Ze sa vraj sedive vlasy tvoria, ked telo uspesne odburava zle radikaly. Napriklad, ked hrozi rakovina. A ked si uvedomime, ze ked vybuchol Cernobyl, mali sme 0-1 rok, vsetko mi do seba zapada. Co si o tom myslite? Keby som ten clanok nasla, tak vam ho poslem.

reparex

Ahoj ak máš problém so šedivími vlasmi a nechceš si ich farbiť ani prekrývať, ale chceš aby si ich mal za spôovodnej farby tak chod na reparex.sk a dozvieš sa viac.

isabelle

mira134
Skus stranku hennayvette.sk
Henna prekryva sediny, ale musi sa pouzivat pravidelne a hlavne zo zaciatku castejsie.
Viac info o henne a sedinach na yvettemarquise@yahoo.fr

biopich

ahoj ja mam tiez 25 a sediva uz som poriadne ako pises v hornej casti kde je to brutal vidno...:-/ ja mam ale cierne vlasy v ktorych to vidno riadne...ja si ich farbim ine mi uz neostava... ked som si dalao ofinu tak neviem uz to nieje tak viditelne ako predtym ale aj tak... bohuzial...vraj je nejaky sprej na sedive vlasy udajne sa vrati povodna farba predavaju v lekarniach rusim neviem ja som to neskusala pre mna take veci zazracne no neverim v nich...

mira134

Ahoj, no to viem ze liek nato neni, vsak preto to chcem maskovat. Viem ze aj henna odrasta, ide o to, ze farby urobia na vlasoch taky neprirodzeny odlesk, a preto to odrasta viditelnejsie ako henna, ktora asi trochu skor vysusuje, a ked sa dobre trafi tak to posobi prirodzenejsie. Zelenozlte by boli mozno menej napadne na mojej hlave ako sedive, to je fakt :)) skusim teda lepsiu hennu. Viete poradit aj znacku?

ivana45

Aj henna odrasta.
Kludne skus najst aj pre teba lepsiu hennu. Ma nevyhodu v tom, ze na sedive vlasy NIEKEDY chyta do neprijemne zelenozltej farby. Mozno mas svoj odtien taky, ze to nebude vadit. Skusila by som to.
Proti sediveniu vlasov ludstvo nema nic.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sedive vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk