Synchronizacia casu

Príspevok v téme: Synchronizacia casu
[zruseny8]

neviete ako sa da zosynchronizovat cas na pocitaci s casom na gmaily? pretoze na gmaily mi ukaze ze mail bol prijaty o hodinu neskor ako bol odoslany a pritom ten cas este ani nebol. napriklad, mame cas 13:47, keby niekto pred piatimi minutami mi poslal mail, tak pride normalne v case 13:42 ale na gmaily to napise ako 14.42..vie mi niekto s tym poradit? dakujem

[zruseny8]

no konecne sa mi s tym podarilo vybabrat.. na pocitaci mam GMT+2 Jerusalem, odskrtla som kolonku: automaticky posunut hodiny pre prechode na letny cas a opacne a s gmailom je to vyriesene tak ze mam: GMT+9 Tokio :DDD radsej nejdem nic robit, necham tak :) dakujem za pomoc vsetkym zainteresovanym :)

[zruseny8]

no ako ja neviem co je s tym, ale nastavila som na google tokio, v pocitaci mam normalne GMT+1 Bratislava a ine staty a stale mam navyse iba o jednu hodinu..to co na zaciatku - ziadna zmena nenastala..

lost

Tak som si skusil nastavit nejake Japonske casove pasmo priamo vo Windowse (na mojom PC) a refreshnut GMAIL, odoslal som si email a vzyera to takto:

zobraziť podrobnosti 3:18 (Pred 1 minútou)

Cize ten gmail,ak nevie odkial ma brat, tak zoberie casove pasmo priamo zo systemu PC (windows napriklad)

Presne ako Help na zaciatku pisal :)
Inspiroval ma :D

Treba tam nastavit GMT+1 Bratislava, a potom by to malo uz ist spravne..

lost

Ani ked zvolis "GMT+2", tak to stale ukazuje zle ?

Teraz som si vsimol ze ja tam mam USA a ziadne casove pasmo, ale cas mam spravny. hmm.. naozaj divne :-O

Inac mne sa stalo, ze od niekoho (nie kazdeho, len malicko ludi) mi to tiez chodi v divom case. (Napriklad -7 minut, alebo -14 minut, niekedy aj -50 minut)

Mas uplne vsetky spravy zle nacasovane?

Teoreticky by to mohlo robit (ak len zopar sprav) zle nastavenie casu priamo na emailovych serveroch :D ale ktovie, do toho sa velmi nevyznam...

pokracovanie za par minut

[zruseny8]

no ja neviem, mne to nejako nechce napravit. uz som vsetko nastavila, ako si kazal, klikla na ulozit, restartla google a nic :(

lost

Google ma vzdy komplikovane preiklikavacky, tu je link:

www.google.com

Mozes si vybrat casove pasmo :)

osobne tam mam len krajinu ze Slovakia (Slovensko) a casove pasmo sa asi meni automaticky..