Ako mu mam zacat verit

Príspevok v téme: Ako mu mam zacat verit
ziarlivka

ahojte,
mam jeden velky problem. s priatelom som uz 9 mesiacov a velmi ho milujem. ale bol mi "neverny". tvrdi mi, ze s tou babou nespal ale sms/ky ktore som mu nasla ma velmi trapia. oslovoval ju zlaticko a pozyvala ho k nej domov, vtedy sa vracial domov vzdy o pol siedmej rano.... nechceme sa rozist, ale ja mu nedokazem verit.
mam s tym uz aj dlhsi cas problem. nedokazem ludom len tak verit a ked mi niekto este da aj dovod...
som v koncoch neviem co mam robit....

kajka01

neviem ci sa taketo nieco da po nevere..opat verit..myslim ze ta neistota tam uz bude stale hlavne ak to nebola len jednorazovka a pravidelnejsie zahnutie...
musel by sa chlap velmi snazit a svojim spravanim a konanim nijakym sposobom nedaval zamienky na podozrenie, co neviem ci je mozne lebo moze sa nieco skutocne stat ze pojde niekam niekde sa zdrzi a ty uz budes na trnoch-co je v tom

takyto vztah je podla mna uz nastrbeny a tazko sa da vratit do povodneho (dobreho a pohodoveho) stavu

kafe

No neviem, ale to snáď by mal docieliť ON svojim správaním, aby si mu verila. Či on je v pohode, žije si veselo ďalej, veď frajerka ktorú má doma je stále namotaná, na správy s druhou si už dáva lepší pozor - a ty si tá čo sa trápiš, čo na sebe pracuješ, aby bolo všetko OK? Šikovný chlapec, nakoniec si ty všetkému na vine, lebo mu nechceš veriť. Ak máš dôvod mu neveriť, tak prečo sa silíš a chceš mu dôverovať? Tak mu never, ľúb ho a ži s ním ďalej. Možno divné riešenie, ale tie rozumnejšie už boli spomenuté skôr.

zuzic

raz ta zradil, zradi ta aj druhy raz...keby ta naozaj miloval nespravi to. je len otazkou casu kedy sa to stane zas..prepac ale je to pravda...nedokazala by som mu verit.

Help

A co tak vyhybat sa takym partnerom????
Puberta je tazka vec.
Pockaj radsej par rokov,ked uz bude mat kludne hormony.