Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

schudla som...a menzes sa zastavil...prečo? a ako ho vyvolat??prosím poradte

Príspevok v téme: schudla som...a menzes sa zastavil...prečo? a ako ho vyvolat??prosím poradte
LuLucinkáá

mám 16 r. zacala som chudnut cca pred rokom..schudla som z 58 na 48 pri vyske 166cm...akonahle som chudla 5kg to bolo niekedy v auguste ...odvtedy sa mi menzes zastavil..v decemri som si uvedomila ze v buducnosti predsa chcem mat deti a byt zdrava...tak som sa rozhodla pribraat..teraz vazim 52...uz som pribrala 4 kg..ale menezs mi stale neprisiel to mam este viac pribart?? alebo ako sa mam stravovat?? mal niekto podobny problém?ako ste ho vyriesili...?? ...
dakujem

Lucicinkáá

ale preco niektoré baby schudli potom pribrali naspäť a menzes im prisiel aj bez toho aby isli na gynek.??? preco aj mne sa nedostavi tiez?

lulucinkáá

alenka123: no sme dve:) ale ja tiez vobec neviem co mam robit:( ved ked ostatnym babam sa znova obnovil ked trosku pribrali..tak preco aj nam nie:((

aluska1

prisa su sice z mliecnych zlaiz..ale tie mliecne zlazy su obklopene tukom..a ked sa prsia menia tak sa v nich meni mnozstvo toho tuku a to suvisi so stravovanim

urcite zo straty menzesu sa nezmensia prsia...to je kravina

alenka123

Myslis?ved prsia su z mliecnych zliaz a to zavisi od hormonalneho systemu...a chudnutim sa cely system poplietol a odisiel menzes....tie prsia tiez zavisia od genov, mam istu postavu ako mama len som o cosi vyssia, ona ma 3.lenze ked bola mlada nedrzala ziadne trapne diety a ja nehcem prist o prsia koli tomu vymeskaniu...chapes....je to divne ale trapi ma aka som bola naivna ze som zacala chudnut

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.