schudla som...a menzes sa zastavil...prečo? a ako ho vyvolat??prosím poradte

Príspevok v téme: schudla som...a menzes sa zastavil...prečo? a ako ho vyvolat??prosím poradte
LuLucinkáá

mám 16 r. zacala som chudnut cca pred rokom..schudla som z 58 na 48 pri vyske 166cm...akonahle som chudla 5kg to bolo niekedy v auguste ...odvtedy sa mi menzes zastavil..v decemri som si uvedomila ze v buducnosti predsa chcem mat deti a byt zdrava...tak som sa rozhodla pribraat..teraz vazim 52...uz som pribrala 4 kg..ale menezs mi stale neprisiel to mam este viac pribart?? alebo ako sa mam stravovat?? mal niekto podobny problém?ako ste ho vyriesili...?? ...
dakujem

Lucicinkáá

natesena....mozem sa ta spytat kolko mas rokov?? a menzes ti prisiel len tak akonahle si pribrala?? kolko si bola bez neho? a bola si u gynekol.?? dakujem:)

natesena

caw...ja som mala taky isty problem,,,vazila som 58 a schudla na 48 a prestalo to...tak som sa rozmyslela ze zacnem so sebou nieco robit,,,pribrala so mam 54 kg a sok nahnevana na seba ,,ale aspon mozno budem moct mat deti...mysliis pribrat jedine riesenie...tiez mi bolo luto,za tu vynalozenu snahu ale co uz...:DDmusiis jest..tak musis pribrat asik na 53-54 kg...:D