Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sivé vlasy...

Príspevok v téme: Sivé vlasy...
evuska

Prosím Vás o pomoc.Mám len 16 rokov a už som si našla na hlave dosť veľa sivých vlasou...Strašne sa hanbím a bojím sa toho aby si to niekto nevšimol lebo sa zato strašne hanbím...mala som dosť problémov a veľa stresov minulého roka ale aj teraz sa bojím a stresujem aj kvoli malickostiam...Prosím pomožte mi!!!Nechcem si už nájsť nove sivé vlasy!Hrozne sa preto trápim!

state

Dobrý deň mohli bi ste mi pomôcť mám 19 rokov a mám sive vlasi aj sivi fúz neviem prečo prosím pomôcť ďakujem

esther

Nuz, kedze mas este iba 16 rokov, tie sive vlasy asi nebudu zo starnutia. Skor by si mala pricinu hladat inde - a svoj problem sa snazit vyriesit a nie zakryt (nafarbit si vlasy).

Stravujes sa zdravo? hlavne: prijimas dostatok bielkovin, vitaminov a mineralov? Skus zdravy zivotny styl (zdrava strava bohata na ziviny -ovocie, zelenia,ryby, cerealie atd; sport alebo inu aktivitu; dostatok spanku a oddych)

Ak ani to nepomoze, mohla by to byt aj geneticka zalezitost -v tom pripade by sa s tym naozaj nedalo nic robit.

Hlavne nezufaj a netrap sa nad tym ako vyzeras. Podla mna, aj sediny maju svoje caro

lucy-a

ahoj ziadne farbenie vlasou je to zbitocne staci obycajny melir dava sa ked su prve sediny fakt pomoze viem som kadernicka ok

Dee

ja som to volakedy(ked som si este nefarbila vlasy) riesila tak,ze som si spravila cesticku vo vlasoch tam kde akurat nebol sedivy vlas. No teraz to uz neide:o( uz ich mam skoro vsade. Ja pouzivam farbu. Volakedy som pouzivala sampon, ale tem mi nejak viac nicil vlasy. Ale to je asi individualne

evuska

No mam dosť dlhé vlasy asi tak po lopatky a mam ich aj dosť husté...ale ja pouzívam len šampón na farbenie a nie farbu..čo je lepšie farba alebo šampón?

Dee

no a co ked si to niekto vsimne? Ja som si prve sedive vlasy nasla ked som mala 14. Mam to po otcovi, uz v tridsiatke bol uplne sedivy.Teraz mam 24 a mam viac sedivych vlasov ako moja 46 rocna mama. Tie sediny su pevnejsie ak normalne vlasy a odstavaju mi ako antenky, ale neberiem to ako tragediu, ved za to nemozem. A riesim to farbou na vlasy....

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sivé vlasy... - Fórum - ZDRAVIE.sk