schudla som...a menzes sa zastavil...prečo? a ako ho vyvolat??prosím poradte

Príspevok v téme: schudla som...a menzes sa zastavil...prečo? a ako ho vyvolat??prosím poradte
nestastná:(

mám 16 r. zacala som chudnut cca pred rokom..schudla som z 58 na 48 pri vyske 166cm...akonahle som chudla 5kg to bolo niekedy v auguste ...odvtedy sa mi menzes zastavil..v decemri som si uvedomila ze v buducnosti predsa chcem mat deti a byt zdrava...tak som sa rozhodla pribraat..teraz vazim 52...uz som pribrala 4 kg..ale menezs mi stale neprisiel to mam este viac pribart?? alebo ako sa mam stravovat?? mal niekto podobny problém?ako ste ho vyriesili...?? ...

dakujem

kamca4503u54

mam 13 rokov 162 cm a mala som 49 kg a trz za dva tyzdne mam 47, kramy som dostala v 11 a teraz mi uz 2 tyzdne meskaju, je to v pohode alebo nie?? kolko je normalne meskanie?? bojim sa, lebo deti chcem mat a ku gynegol. nechcem ist

dievcagirl

To dievca schudlo 10kg,nie 5kg a nevieme v akom krakom case a akym sposobom.Neverim tomu,ze jej pomoze ked priberie,je to hlupost.A gynekologicky sa nemas absolutne preco bat.Ak si panna vysetri Ta cez konecnik,co nie je vobec bolestive.A ak nie si panna tak klasickym sposobom.Vobec sa neboj,chod ku gynekologicke,o ktorej vies ze je v pohode,mila atd.
Nenechavaj to na nahodu,ze sa menstruacia dostavi zase sama.Ked ju nebudes mat rok bude to pre Tvoj organizmus este horsie.
Naozaj chod za gynekologickou ak chces byt v poriadku.

jaja12

Neboj, vsetko sa da riesit. Tu genykologicku ti uricte odporucam, ak za nou zajdes, nemas co stratit. Ona najlepsie navrhne riesenie. Stravuj sa normalne a nech sa ti vaha stabilizuje, niekde medzi tymi 50-60 kg. To je v pohode. najma na to nemysli, ani na jedlo, ani na vahu, ani na menzes. Takto nepride, ked stale na neho myslis... Mam s tym skusenosti. Preto chod za lekarkou a uvidis, ze to nebude nic hrozne ale najma necakaj, ze sa to len tak poriesi. Rozhyb sa a bude fajn, uvidis.

frederic

Menzes nastáva pri dovŕšení 45kg telesnej hmotnosti. U teba môže byť problém ešte vo veku, nečítala som všetky príspevky a tak neviem, ako dlho už menštruuješ. Ak je to len krátky čas, dôvod môže byť ešte tu. Chvíľu trvá, kým sa menštruácia ustáli.

keksa

nestastna - 5 kg sa mi zda malo na to aby sa ti zastavila menstruacia, mam s tým skusenost, lebo kvoli jednej sutazi som musela dat dole 9 kg z 58 som isla na 49 a menstruacia mi meskala týžden a priserne mi zacali padat vlasy, akonahle som zacala jest normalne menstruacia sa stabilizovala, bude to hormonalny problem, treba hormonalny profil

natesenaaa

ahooj..chcem ti pomoct lebo viem ako sa musis trapit,,ja mam 18 rokov,u gynekol,som nebola lebo som sa hrazne bala,,a zacala som sa modlit,usz som nemala ani chut zit,,,a normalne som sa rozjedla ,jedla som vsetko,,akurat sladkosti som obmedzila.Akonahle som zacala priberat tak to prislo po pol roku....odporucam ti pribrat a sa to napravii:DDDnebud zufala....podla mna musis pribrat na takych 54 kg...normalne ked citam tvoj pribeh som sa v nom nasla,,,a ked to nedostames porozpravaj sa o tom s niekim aby si potom nelutovala...ze nebudes mat deti,muza iba svoju štihlost,,,vela uspechov:D

dievcagirl

Ak sa bojis len toho,nechapem.Dievca spamataj sa,to nie je sranda vynechanie cyklu v takom dlhom case.A vynadanie?Preco by Ti mala nadavat?Chod tam s mamkou alebo doboru kamoskou,cim skor aby si to v 30tke nelutovala,ze nemozes mat deti.A nechduni uz prosim.Na 166cm bola vaha 58kg v pohode.

nestastná:(

a gynekologicka ti nic nevravela..ze preco si neprisla skôr?? lebo ja sa tam lek kôli tomu bojim ze mi vynada ze som neprisla hned ako sa mi zastavil :(

dievcagirl

To je hlupost,narusila si si Tvojim chudnutim hormony v tele.To,ze priberies Ti nepomoze,ani strava a nic podobne.Co najskro navstiv gynekologicku,lebo to neskor mozes lutovat.