Nemam kamaratov

Príspevok v téme: Nemam kamaratov
leniva

Nemam nikoho... Niekedy som mala kamaratky, vsetko... Teraz nemam nic. Aky je dlhy tyzden, tak taka je dlha moja chvila. Hoc mam priatela uz vyse 5 rokov, ktory je aj tak vacsinou casu na sluzobkach, ja nemam nikoho, doslova NIKOHO!!! Nikto sa o mna nezaujima,nezavola, nenapise... A aj moj priatel ak je doma radsej vnima priatelov ako mna. Ja uz nevladzem. Byt sama je hrozne, nemat sa s kym porozpravat je hrozne :(

osamela159

Ahojte. tak ja mám tiež ten istý problém. Nikdy som nemala veľa priateľov. Mala som len 1 najlepšiu kamošku. Ale raz ma sklamala (týkalo sa to môjho chalana, už bývalého) a nedokážem odpustiť, ani nechcem, načo mať pri sebe falošných ľudí. Ale kde si nájsť inú kamarátku? Som na výške, čakala som ako sa môj život zmení, som na internáte, a aj tak nič... Nieje to ako som si predstavovala, s nikým som si už tak nesadla. Som samotárka, vyhovuje mi byť sama, ale niekedy mám pocit že priateľov potrebuje každý. A čo ma teraz prinútilo to riešiť? Mám 2 roky priateľa, mne je s ním dobre aj keď sme sami, a on mi povedal že prečo nechodíme do spoločnosti, že mu to vadí. Bolo to pre mňa hrozné keď mi to povedal, nechcem mu povedať že si spoločnosť nevyžadujem že som samotár, hanbím sa za to! Ale potom sa ma spýtal že by tak chcel ísť na chatu napr. že by som zavolala niakú kamošku s frajerom, ja neviem akú. Nemám nikoho.. neviem už ako to riešiť.. Všetko sa to zmenilo, kedysi som takýto problém nemala.. Základka, stredná chodila som na diskotéky všetko, a teraz som si primoc zvykla byť sama, diskotéky ma už nenapĺňajú ani si neviem nájsť čas

radka145

ahojte, ani ja nemam kamaratov, kamaratky. Mam 15 rokov, chodim do 9 triedy a v skole sa mi posmievaju.Strihaju mi vlasy, beru veci a ponižujú ma. Už na to nemam naladu. Mala som ich veľa, ale asi som si to nevazila. Kazdy den som doma zavreta, pretoze nemam s kym ist von. Ked som chodila ku starkej na dedinu, tak to bolo v pohode, tam som mala vela kamaratov, ale potom mi jedna moja kamoska zacala zavidiet a zacala ma ohovarat. Tak som ich postupne stratila. Velmi ma stve, ze ostatne deti vravia= v piatok pojdeme aj s partiou niekam von a ja nemozem ist s nikym, pretoze sa nechce so mnou nikto kamaratit. Ja by som sa velmi chcela s niekym zoznamit, s nejakym dievcatom/chalanom, co by ma mal rad taku aka som a chodili by sme spolu von a boli by sme najlepsi priatelia. Uz neviem, co mam robit, samota ma zabija. Mama mi povedal, ze na strednej sa to zmeni, ale ja nemam taky pocit. Urcite sa mi aj tam budu posmievat.

Nika_akiN

ahojte volám sa Nika a chcela by som vás poprosiť o radu. Mám 15 rokov a som 9. na základnej škole. Mala som veľa kamarátok ale všetko sa zrazu zmenilo :( Moji rodičia vlastnia tri firmy a máme veľa peňazí. Bývame v dvojposchodovom nádhernom dome s bazénom a veľkou záhradou. Kamarátky sa k nám vždy v lete chodili kúpať a potom sme išli do sauny....bolo nám fajn. Vždy cez víkend sme išli s rodičmi na nákupy do viedne alebo do prahy a kupovali značkové oblečenie. V škole mi ho všetci obdivovali a niektoré spolužiačky aj závideli. Minulý týždeň som išla s kamarátkami do mesta a kúpila som si lacné tričko za 10 eur. Keď som prišla domov mama mi povedala aby som si už také lacné veci nekupovala že kvalitné značky sú lepšie. Kamarátky sa somnou prestali baviť lebo si myslia že som namyslená ale ja taká niesom. Chcem byť ako ostatné normálne deti :( Už nemám žiadnych kamarátov a vždy keď prídem do školy všetci sa mi posmievajú. Nazývajú ma \\\"značková Lady\\\" a podobné urážlivé slová :/ prosíím pomôžte mi čo mám robiť? :(((

drobuliatko

ahojte samozrejme rovnaky problem. Ale asi viem kde je chyba jednoducho niesom velmi spolocenska co sa tyka vymyslania somarin na to ma je ale nedokazem sa s ludmi porozpravat typu ideme si sadnut na pivo vtedy sa iba pozeram na hodinky a dokopy nic nepoviem...aj ked som taka ticha mam rada ludi spolocnost a velmi mi to chyba mam priatela ale tomu velmi vadi ak chcem byt snim viac ako 3 dni...aj to po dve hodinky...je mi smutno:-(

sdasdsa78798

Ehh pridaj sa do nejakeho kruzku napr. varenia,kurzy napr. zoomba poziadaj priatela nech ta zoznami s jeho priatelmi,chod robit tam stretnes ludi...moznosti je vela len musis chciet a nebyt leniva.

mnamka257

A co v praci? Kolegovia a tak? Alebo sa skus prihlasit napr.na jogu alebo iny aj jazykovy kurz.hlavne bud co najviac v spolocnosti.a dobre tipy na vyplnenie casu a nadvazovanie vztahov najdes na www.girls-life-br.blogspot.com . Drzim ti palce :-)

katulik

ale mas to dobre vymyslene..jedna blba otazka a hla kolko ludi sa okolo teba toci aspon mas postarane o zabavu inac ja som z LC