Nemam kamaratov

Príspevok v téme: Nemam kamaratov
leniva

Nemam nikoho... Niekedy som mala kamaratky, vsetko... Teraz nemam nic. Aky je dlhy tyzden, tak taka je dlha moja chvila. Hoc mam priatela uz vyse 5 rokov, ktory je aj tak vacsinou casu na sluzobkach, ja nemam nikoho, doslova NIKOHO!!! Nikto sa o mna nezaujima,nezavola, nenapise... A aj moj priatel ak je doma radsej vnima priatelov ako mna. Ja uz nevladzem. Byt sama je hrozne, nemat sa s kym porozpravat je hrozne :(

AJ JAAAAAAAA

Som na tom rovnako.

denisa78

To naozaj sa to tak na výške zmenilo? V inej téme som zas čítala zlú skúsenosť. :D Fakt neviem čo z tej výšky bude teda.

beskyd

ake nemiestne, clovek ma dobry umysel, chce poradit a potom ze nemiestne... uplne relevantna pripomienka prispievatela z BA:)

orionka

treba sa prekonat,pesimizmus nahradit optimizmom,necakat priatelstva na zivot a smrt ako v starych romanoch,staci len ist si napr.zasportovat,milo sa usmiat len tak pre radost,pre seba,vsimat si ludi okolo seba a oni si vsimnu teba,mne sa to stava velmi casto,dokazem sa milo porozpravat s kymkolvek a kdekolvek,nemam velke ocakavania,ak sa nieco premeni v uprimne kamaratstvo ci priatelstvo je to len bonus,ale to chce dlhy cas...pozitivna energia sa bude sirit okolo teba,uciti ju aj tvoj priatel a bude chciet byt s tebou castejsie"svet nema slzi rad",zivot je krasny,ale hlave taky aky si ho urobime