Môj brat je gay

Príspevok v téme: Môj brat je gay
enzo

Zistil som,že môj brat je na chalanov. Má len 13 rokov. Zo začiatku som videl odkazi na stránky kde chodí/v historií/ boli tam len chalani a aj na google si vyhladával slovo gay. Nič som mu nehovoril lebo som ho pri tom nikdy nenachytal a tak by sa vykrútil. Začal som mať ale podozrenie, že zrejme nebude tak celkom všetko v poriadku. Keď som raz nebol doma oco ho zrejme pri niečom pritihol a zatrhol mu net. Nepýtal som sa čo to bolo. Lenže vďaka mojím "super" rodičom to zatrhnutie trvalo asi 3 hod. Dnes si zabudol odhlásiť z pokecu a nechal si aj RP otvorenú.Ako som sadol k PC mi hneď som videl,že si písal s nejakým chalanom,vlastne všeto si písal len s chalanmi, písali si o tom, že sú na chalanov a chceli si pomeniť foto penisov. Takže to mám už potvrdené. Neviem čo mám robiť. Povedať to rodičom by asi nič neriešilo, a nechcem im pridávať startosti ktorých majú aj tak dosť. Osobne mu tiež asi nemôžem nič povedať lebo by žaloval rodičom čo mu to hovorím a ja by som bol ten zlý. Čo mám robiť?

jajaaaj

Presne tak, v 13 rokoch este nie je iste, ze je gay. Chlapec sa len hlada.
A keby aj bol gay, aj tak s tym nic nenarobis. Naco by si to vravel rodicom? Vies si predstavit, aka by bolo ich reakcia?? Ziadny rodic to asi neprijme s radostou... A aj tak to na veci nic nezmeni.
Zi a nechaj zit, brat za to nemoze a ty to nezmenis.

mark89

brat ma len 13. Je zmeteny vstupuje do puberty. Hormony sa mu buria. Hlada sam seba. Mne trvalo do mojich 19 rokov kym som zistil kym naozaj som a kam patrim. Som hrdy na to ze som Gay. Byt Gay nie je choroba ci pedofilia a podobne uchylky. Brat je este mlady na to aby vedel kym je chce to cas a mozno vobec nieje Gayom a ak nim je snaz sa ho neodpisat bude to mat aj tak uz dost tazke a podpora teba ako brata bude prenho dolezita!

oné

myslím si že je viac nechutné čítať niekomu poštu ako byť utajovaný gej - teda pokiaľ neobťažuje heterosexuálov :) Ak Ťa rozčuluje že je gej chod k psychológovi a on ti pomôže.

daylen

ves co radcej to nechaj tak nech sa z tym visporiada sam mozno ho to prejde a ak nie tak aj tak to nezmenis a ak to povies rodicom tak ho tym sklames aj mne sa to stalo cize viem o com to asi cele je.. radcej ho nechaj nech si to este premysli a potom sa rozhodne.. Si zober ze on to nezmeni aj keby chcel.

enzo

Mne osobne je jedno či je hetero alebo homo. Ja s ním nemám vôbec dobrý vzťah a nestarám sa doňho. Vadí mi na tom to, že rodičia nie su práva dokonalý pár a už bola reč aj o rozvode kedysi. Tak toto našej rodine moc nepomôže. To ma štve najviac. A ak to budú vedieť iný,žijeme na dedine tak reči sa rýchlo šíria budem to aj ja na koho budú ukazovať. Mňa štve len toto. Viem, že ak raz taký je nedá sa s tým nič robiť, a viem, že možno z toho vyriastie. Hoci pochybujem.

laloa556

enzo a to je choroba, že je gay? podľa mňa na tom nič nie je.. každý sme nejaký a možno sa naozaj len hľadá, tak ho nechaj, hm? ;)

keko37

a to sa robi ??? citat cudziu postu ??? tak je gay !!! a co !!! 99 % ludi je BI..... tak bude mat chlapa..... a teba ked vidi naheho.... tak co robi ? :))