Môj brat je gay

Príspevok v téme: Môj brat je gay
enzo

Zistil som,že môj brat je na chalanov. Má len 13 rokov. Zo začiatku som videl odkazi na stránky kde chodí/v historií/ boli tam len chalani a aj na google si vyhladával slovo gay. Nič som mu nehovoril lebo som ho pri tom nikdy nenachytal a tak by sa vykrútil. Začal som mať ale podozrenie, že zrejme nebude tak celkom všetko v poriadku. Keď som raz nebol doma oco ho zrejme pri niečom pritihol a zatrhol mu net. Nepýtal som sa čo to bolo. Lenže vďaka mojím "super" rodičom to zatrhnutie trvalo asi 3 hod. Dnes si zabudol odhlásiť z pokecu a nechal si aj RP otvorenú.Ako som sadol k PC mi hneď som videl,že si písal s nejakým chalanom,vlastne všeto si písal len s chalanmi, písali si o tom, že sú na chalanov a chceli si pomeniť foto penisov. Takže to mám už potvrdené. Neviem čo mám robiť. Povedať to rodičom by asi nič neriešilo, a nechcem im pridávať startosti ktorých majú aj tak dosť. Osobne mu tiež asi nemôžem nič povedať lebo by žaloval rodičom čo mu to hovorím a ja by som bol ten zlý. Čo mám robiť?

biopich

neries to, rodicom nic nehovor, maj ho rad takeho aky je. Mozno sa len hlada ako to tu bolo pisane. Casom sa ti mozno sam prizna alebo sa s nim kludne podebatuj. Daj mu najavo ze tebe to nevadi ved je tvoj mladsi bracha :-) Podla mna bude velmi rad ked ho niekto z rodiny bude chapat...

hermina666

Som matkou gaya. Viem čo to robí s dušou mladého chlapca. Otcovia to znášajú veľmi ťažko. Aj ja mávam dodnes výčitky, pretože je to podľa vedcov chyba na chromozóme, čiže genetická chyba. Nevedela som dlho nič. Keď som upratovala izbu narazila som na kazety pre gayov. Samí chlapci a sex. Bola som šokovaná. Nič som sa nepýtala, učila som sa to prijať. Bez slov. Nechala som ho žiť tak ako chcel on. Keď dospel, odišiel za prácou na druhý koniec republiky, vedela som prečo. Viete, pre tie deti je to veľmi ťažké priznať, že sú iné. Je to aj pre ne hanbou. Spoločnosť je taká aká je. A v tomto veku je to o to horšie, že mávajú aj z toho psych. problémy a nie raz spáchajú samovraždu. U nás nepadlo o tom ani slovo - dodnes. Prijala som, že má priateľa, s ktorým žije a je spokojný . Aspon si to myslím. Hoci viem, že ani jeden z tých ľudí sa s tým nezmieri ľahko , tak ako aj my, rodičia. Prijala som , že nebude mať rodinu a všetko čo zarobí, tak minie na dovolenky a ošatenie a stará sa o seba, má drahé auto a žije plnohodnotným životom. chcem len odkázať všetkým matkám a ľuďom, ktorí sú takto postihnutí, aby sa nehambili pred spoločnosťou, je chyba spoločnosti, že nevie prijať aj takýchto ľudí. Okrem iného, sú to ľudia nadpriemerne inteligentní, čo môžem potvrdiť aj ja. To je pre mňa to najväčšie vyznamenanie a zadosťučinenie. Pre otcov je to akoby potupa a nevedia to prijať, radšej svojho syna zavrhnú. som matkou a milujem svojho syna a on mi je vďačný, že nikdy nemusel nič vysvetľovať...platí u nás nepísaný zákon , ži a nechaj žiť.

Riyadh city

Ahoj,
myslím si že ty by si to rodičom nemal hovoriť. Keď sa bude na to cítiť on sám tak im to povie on. No nemyslím si že v takomto mladom veku bude pripravený na to aby to povedal rodičom.... Podľa štýlu písania si pravdepodobne starší brat. Mohol by si sa s ním o tom aspoň porozprávať. Vieš možno bojuje stále sám so sebou. A z toho zamieňania fotiek si nič nerob :)) to ho po nejakom čase prejde. Ale určite nie je nad otvorený rozhovor možno by si mal na to ísť pomaly no jednoznačne by si mu mal naznačiť že aj keď je homosexuál tak ho máš a budeš mať vždy rád bez ohľadu na jeho sexuálnu orientáciu. Ak chceš môžeš mi napísať na mail.
saudiriyadh1@hotmail.com

enzo

Dá sa povedať, že proti homosexuálom nemám nič. Je mi tak trochu aj jedno čo robí brat len nechcem aby sa to dotíkalo aj mňa. Naša rodina je už aj tak dosť zničená tak preto ma to aj štve.

ulricha

Boze ved ho nechaj,chudak chlapec sa iba hlada,skuma,porovnava! a keby aj bol gay tak co? budes ho mat menej rad ako predtym? bude horsim clovekom ?

Jajka11892

Však má len 13. Možno sa ešte zmení v puberte a začnú ho priťahovať dievčatá :) Aj ja keď som bola malá a mala som 10 rokov som si myslela že som lezba lebo vždy keď išlo oproti mne dievča tak som sa za nou obzrela a povedala, že je pekná :D Našťastie som na chlapcov. A ak nevyrastie je to predsa jeho život tak bude gay. Moj najlepši kamarat je tiež gay a svet sa nejde koli tomu zrútit. Je síce pravda že dievčatá berú gayov inak ako muži. Ale skús si prečítať knižku "je to inak mami" a potom aj ty pochopíš svet gayov lepšie :)

klara5

má len 13 rokov a ešte sa len hľadá, v tomto veku sa všetci skúmajú a sú veľmi zvedavý , možno nie je vôbec gay ale svoju zvedavosť a otázky uspokojí asi ťažko s nejakým dievčaťom jedine s chlapcami, ktorý sú tiež taký istý, treba si spomenúť na seba , ale teraz majú deti veľkú vymoženosť dostať sa ľahko k takýmto veciam, ja keď som bola v jeho rokoch myslíš že ma zaujímali muži?, u jednej z kamošiek sme hľadali nahé ženy či to majú také isté a aké to vlastne je a lesbické obrázky, to bolo niečo pre nás a lesba nieje ani jedna z nás, tak buď pokojný!!!!!!!!!!!!!!