Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pangamin....ktory?

maruska88

no asi to posobi na kazdeho inak niekomu pomoze a niekomu mozno nie ;). Dovody akne mozu byt rozne.
ja pangamin uz v podstate beriem ako poslednu moznost.
ivan33 dik aj masku urcite vyskusam ;)

ivan33

u nas v rodine uzivame bifi-pangamin. neviem, ci je to aj na akne, ale tento sa mi zda najlepsi. ale mnozstvo 3x3 denne mi pripada trocha prehnane. teda - ak nechces zaroven aj pribrat. lebo z pangaminu sa pribera.
aha! tak teraz som tu o tom debatoval s manzelkou a spomenula si, ze kdesi pocula, ze na akne sa ma davat pangamin rozdrveny a zmiesany s troskou vody - davat na plet a nechat ako masku zaschnut - aspon 15 - 20 minut vecer. tak to tu pisem, snad to niekomu pomoze.

Meeg

ja som ho tiež brala..na akne..možno 2 mesiace v kuse...každy jeden den..a nepomohli mi to vobec..možno som to brala krátko,alebo neviem:/

Help

Vždycky jsem měla velké problémy s akné. Vyřešily se až teď, když jsem začala užívat Pangamin bifi+ (s pupalkou a lactobacilem). Jedla jsem 3x3 tablety denně. Je to skvělá věc, za pár korun, super účinek.
diskuse.doktorka.cz
Tak zrejme to ma nejaky pozitivny ucinok:)
Vela zdaru.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pangamin....ktory? - Fórum - ZDRAVIE.sk