Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kombinacia Alkohol + Kofein

Príspevok v téme: Kombinacia Alkohol + Kofein
stan654

Mal som znameho, kt. miesal alkohol s poriadnymi davkami kavy. A niekedy sa dostal do naozaj extremnych stavov, doslova by som povedal, ze az psychopatickych, kedy sa absolutne nedokazal ovladat a pripominal mi cloveka, uzivajuceho tvrde drogy.

Rad by som poprosil o odbornu radu, ci tieto stavy mozu mat povod danou kombinaciou, alebo moze ist aj o nejaku psychicku poruchu.

Pripadne ak mate odkaz na nejaku studiu ohladom alkoholu a kofeinu tak sup sem...

Mudr. Michal Irtlin

Alkohol a kofein by sa vobec nemali zmiesavat lebo kofein vas pozbudzuje a alkohol uspava preto niektorym ludom z toho sibe lebo ich organizmus nevie ci ma spat alebo byt hore moze to mat psychologicke nasledky a ludia pri tom mozu zomriet alebo upadnut do komy preto je dobre dat si npr. kavu a o pol alebo 1 hodinu alkohol

nemameno

ked pijete alkohol príliž vela kávy nepite pretoze to vyvoláva pseudokokainovy efekt -naozaj nevieš čo vtedy robíš ( hovorím z vlastnej skúsenosti).

agama

mne raz poriadne zašlapalo z tequily a koly čiže dačo na tom asi bude... alkohol aj kofeín majú povzbudzujúce účinky a organizmu táto kombinácia rozhodne nerobí dobre...

Help

Energetické nápoje plus alkohol?
Na každé plechovce je napsáno varování, abychom nemíchali energetický nápoj s alkoholem. A to rozhodně není myšleno v legraci. I přestože můžete mít pocit, že toho za večer vypijete hodně, kombinace alkoholu a těchto drinků vás naopak odvodňuje. Vše nakonec může vyústit v dehydrataci a nakonec i kolaps. Při pití mohou mít lidé také subjektivní pocit, že nejsou opilí a unavení, avšak skutečnost je jiná; jejich hladina alkoholu v krvi je vysoká a momentální schopnosti jsou až pozoruhodně zhoršeny. I přestože jsou energetické nápoje moderní, mnohé země s nimi začínají již bojovat. Například ve Francii je konzumace některých povzbuzujících nápojů přísně zakázaná.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kombinacia Alkohol + Kofein - Fórum - ZDRAVIE.sk