Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako mám presvedčiť rodičov aby sme mali psíka?

Una 14

Ahoj,mám 14 a už od malička som túžila mať psa...zamilovala som si ich odvtedy čo si moja teta kúpila psa,a od tej doby stále NON-STOP presviedčam rosičov aby mi kúpila psa lenže beznádejné(moja babka stále vraví,že musím vydržat)ale ako dlho?
Prosím za (čo najrýchlejšiu odpoved)ďakukem. :(

Tamka11

Ahojte, mám 11 rokov a hrozne by som chcela psíka, najlepší by bol Welsh Corgi. Mama hovorí, že skôr áno ako nie a tato povedal, že buď Írskeho Vlkodava, alebo nič mama ani babka vlkodava nechcú, ale mne je to jedno. Už som si aj urobila program, ako s ním budem chodiť von, ale rodičia si stále niesú istí. Hlavne neviem, ako presvedčiť tata, že Corgi je pre nás výhodnejší pes. Často chodím sama na prechádzky a plánujem sa spýtať suseda, či mu môžem vyvenčiť fenku. Dúfam, že to rodičov presvedčí, že som zodpovedná a pes neskončí na ulici alebo v rukách niekoho iného.
Ďakujem

Milujem psíkov

Ahojte!
Práve som si prečítala zopár "rád" ako mať psíka. Ale namiesto toho, aby som našla to čo hľadám stratila som všetku nádej. Ľudia (rodičia) neberte deťom možnosť splniť si prianie. To že deťom nechcete dovoliť psa fakt nechápem (pochopila by som keby ste chceli také psie "čudo" ako mala naša suseda). Ale väčšina z nich chce yorkshire, labradorov, zlatých retriverov... Predstavte si že by ste vy chceli mať so svojim mužom/ženou dieťa a vaši rodičia by s tým nesúhlasili (nechceli by vám dať požehnanie a ženu by nútili po otehotnení ísť na potrat). Tak isto sa cítime aj my keď vy nám nechcete dovoliť psíkov. Takže rodičia ktorý ste na tom takto, tak dúfam že po tom čo si toto prečítate zmeníte svoj názor.

Milujem psíkov

Ahojte!
Práve som si prečítala zopár "rád" ako mať psíka. Ale namiesto toho, aby som našla to čo hľadám stratila som všetku nádej. Ľudia (rodičia) neberte deťom možnosť splniť si prianie. To že deťom nechcete dovoliť psa fakt nechápem (pochopila by som keby ste chceli také psie "čudo" ako mala naša suseda). Ale väčšina z nich chce yorkshire, labradorov, zlatých retriverov... Predstavte si že by ste vy chceli mať so svojim mužom/ženou dieťa a vaši rodičia by s tým nesúhlasili (nechceli by vám dať požehnanie a ženu by nútili po otehotnení ísť na potrat). Tak isto sa cítime aj my keď vy nám nechcete dovoliť psíkov. Takže rodičia ktorý ste na tom takto, tak dúfam že po tom čo si toto prečítate zmeníte svoj názor.

Milujem psi

Mam 12 rokov a od 6. som chcela mať psa a splnilo sa to. Trvalo to 6 rokov ale aj tak sa to splnilo. Mám pre vás pár rád.

1: ak chodite do školy skoro stávať

2:ráno, poobede a večer sa ísť prejsť ( na nejakých 10min.)

3: dokázať rodičom, že máš na to aby si ho mala/mal

4:pohľadať si informácie: či je vhodný do bytu, ako často ho treba venčiť a proste všetko čo si myslíš, že na výchovu potrebuješ

5:musíš si vážne rozmyslieť či si na to pripravená mať psa

6:nasporiť si aj trochu vlastných peňazí aby si dokázala/dokázal, že ti na tom záleží.

Mne to trvalo 6rokov ale splnilo sa to.

Nikol&Jonáš

Ahoj, 1.8. budem mať 14 rokov. Veľmi by som si priala psa (už od malička). Keby sa dalo tak nemám problém ani s mačkami ale mama ich nemá rada:(. Mám svojho kamaráta v útulku (psa) ku ktorému som si vybudovala veľmi silný vzťah. Chodím ho tam skoro každý víkend venčiť. Robím všetko pre to aby som ho mohla. Myslím si, že by som sa o psa vedela postarať. Už som prečítala všetky psie knihy čo majú v knižnici. Moja mama s otcom sa už dávno rozišli ale otec býva neďaleko nás. U otca mám zajačika, ktoré som si kúpila pred týždňom. Ale ten mi nestačí :(. Môj otec by mi aj dovolil ale musel by byť u mňa doma čo mama nechce aby bol tu... V celom našom meste poznám už všetkých psíkov a niektorých vždy hľadkám. Do útulku im chodím pomáhať ale psov aj cvičim...mám s nimi veľke skúsenosti, preto by som si ho veľmi priala. Mne je to "úplne" jedno ako by vyzeral, hlavne aby ma mal rád. Prosím poraďte mi. Už normálne každý deň myslím na psi :(). Som z RV. Aspoň mi napíšte na email: nikuska1208@gmail.com alebo na facebook: Nikol Kissová (na profilovke mám zajačika)

0vecka

ja by som to tiez nikdy nedovolil...a porovnavat psa s mackou je fakt na hlavu lebo macka je fakt nenarocna... pes je v podstate dalsi clen rodiny ktori aj tak zije mozno 10 rokov potom je to zbytocna strata ktorej sa da lahko vyhnut...

Messje

Mat psika nie je len o venceni.Stoji to aj peniaze.Zradlo,misky na zranie,voditko,obojok,veterinar v pripade ochorenia,vakcinacie,,,to nehovorim o tom,ze psi plznu,vsade same chlpy,pes vylucuje ...z pindura,fena sa hara a vtedy krvaca,niekedy teda kastracia...ak nie,ostavaju po nich flaky na vsetkom...toto je aj o cisteni teda ci uz upratovani a dennom vysavani,umyvani..sampony na psa.Aj toto su dovody preco rodicia nechcu psa do bytu.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako mám presvedčiť rodičov aby sme mali psíka? - Fórum - ZDRAVIE.sk