Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Premeskany termin

Paula358

Tak ja som tam uz napisala, ale su sviatky, tak mi snad v utorok odpisu... Ma niektora z vas skusenosti so studiom a pracou zaroven?

Paula358

Ked na tej skole, co som dala link maju aj to, co chcem... Paci sa mi ta diplomacia. Neviete, kde sa to este da? Ani prijimacky nie su narocne www.vip-vs.sk v tomto ma asi sukromna skola vyhodu, ze.

esty

skus zavolať a overiť si, lebo niektoré školy musia dať oficialny termin podania prihlášky t.j.do konca februára,ale aj po tomto termíne prijimaju prihlašky.takže ešte nič nieje stratené, a radšej si over, lebo rok by si zbytočne stratila.

dobra vila

No, ak si chcela ist na bakalarsky stupen, ti mali odovzdat tusim do konca februara. Magisterske/inzinierske stupne maju uzavierku koncom aprila. Skus kontaktovat skolu, o ktoru si mala zaujem, mozno sa s tym da nieco robit, netusim.
Potom je tu este ta moznost, ze v lete, kde zostali miesta, zvyknu to nahodit na net a popripade si mozes vybrat este z toho... Ale zvycajne su formou externou, ale potom tie menej popularne odbory - nazvyme to tak.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.