Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zalúbená do profesora...

minusik

koncim prvy rok na vs v letnom semestri ma ucil dva predmety jeden profesor, do ktoreho som sa strasne zalubila vzdy, ked som s nim mala cviko som mala pocit, ze mi srdce vyskoci z hrude, ked som s nim mala v ten den dalsie cviko som sedela pri okne a on sa neustale motal okolo mna, stale zastal pri mojej lavici dokonca si raz sadol za mna ked jedna kolegyna referovala svoj referat a ja som citila ako mi zacalo byt strasne horuco a strasne mi bylo srdce aj ked som ho stretla na chodbe predtym ako som s nim mala mat cviko som si davala vonavku, aby som sa mu aspon trosku pacila prosim poradte mi ako mu mam dat najavo, ze som donho zamilovana?

leeerka

tak ked sme uz pri tychto prikladoch, mam susedu, ktora v poslednom rocniku na zakladke zacala chodit s ucitelom, cize ona mala 15 ani nie a on mal cca 30 sa mi zda .. no a su spolu stale , uz 9 rokov, samozrejme to tajili dost dlho ...ale tak napr ja som to vedela od zaciatku .... tak

mia134

Nahodou, sa to stava. Ja som mala spoluziacku co takto prahla za mladym profesorom, potom sla na vysku a predsa sa na nejaky cas dali dokopy. Sice im to vydrzalo pol roka ale... preco nie. Ale pocas SS by som sa do toho nepustala.

beskyd

no.. hej, ja by som tomu dal sancu.. totiz na gympli ked som bol piatak sa mi strasne pacila jedna tretiacka ale cely cas som sa k nej nevedel dako dostat.. som si hovoril ze to bude blbo vyzerat lebo nemame spolocnych znamych, to by som ju musel oslovit dakde na chodbe cez prestavku ako neznamy clovek.. a potom neskor som sa dozvedel ze si zacala s ucitelom, heh:)

Deee

za chvilu mas 18, skoncis skolu a ak ta to dovtedy neprejde potom by som za nim zasla...ved co ak predsa len...zivot prinasa vselijake pribehy...

leeerka

presne ako vravia ostatni, casom to prejde, ty odides zo skoly a ani si na neho potom nespomenies a to, ze je niekto pekny, teda ze ti je sympaticky a paci sa ti, este neznamena, ze by vam to spolu aj klapalo :-)))

Natty23

neboj sa prejde ta to....a ver mi,ze to co k nemu citis ani laska nie je...skor pritazlivost,poblaznenie..a ze po tebe pozera to ozaj nic neznamena

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zalúbená do profesora... - Fórum - ZDRAVIE.sk