30cm

0vecka

mne to pripomenulo ftip dvaja typci si meraju ze kto ma vecsi a jeden hovori ja mam 20 a druhy ze ja mam 37.....fiiiha a cim si to meral mne by ani pravitko nestacilo a druhy vravi: teplomerom...

0vecka

mne to pripomenulo ftip dvaja typci si meraju ze kto ma vecsi a jeden hovori ja mam 20 a druhy ze ja mam 37.....fiiiha a cim si to meral mne by ani pravitko nestacilo a druhy vravi: teplomerom...

VelkyKlobas

Si si istý že si si nemeral "omylom" ruku? lebo ja ma 34cm od lakťa po prostred dlane. A si si istý že nie si kôň? Lebo ja mam mačku a ona si myslí že je pes. Keď ju chytím odmeriam jej chvost.

0vecka

nj to tak byva ze je urcity priemer ktory je myslim ze pod 15 ale priemer na nete je tak 20 z toho vyplyva ze na net chodia iba muzi s velkymi penismi :)

zdenulka

pre lolfasik neboj mam v "merku" penis svojho priatela..viem ze ma 18 cm..chodmespolu dlho..ale najprv som si myslela ze 18 je malo az ked to tu citam tak si uvedomujem ake mam stastie..

zdenulka

pre lolfasik neboj mam v "merku" penis svojho priatela..viem ze ma 18 cm..chodmespolu dlho..ale najprv som si myslela ze 18 je malo az ked to tu citam tak si uvedomujem ake mam stastie..

lolfasik

zapis sa do quinessovej knihy

inak nechapem baby , vsetky pisete ze mate frajera z "akuratnym" 18 cm ,
trepete blbosti... najprv si to fakt zmerajte , lebo asi nerozoznate co je 14 alebo 18 cm , sak 18 CM to uz je dost velky penis a ked priemer je 15 cm tak dke berete tych 18 cm ?

lost

nemas dva 15cm ? :D

aj take pripady su, cize zase nie si na tom AZ tak zle :P

ale ak to myslis vazne, tak ano si cudny :)
statisticka vychylka.. a poriadna, videl by som to tak na 1:stovkam milionom ..

smola, aj to sa stava, a bud raz ze je to to, co to je a nie napriklad nieco ine..

ale hlavu hore, si unikatny :)