ROZISIEL SA SO MNOU PRIATEL: (

Príspevok v téme: ROZISIEL SA SO MNOU PRIATEL: (
:(((((

ahojte..nevvem sice preco ma napadlo semo napisat ale tak.. len tak..
asi pred pohhodiinu sa so mnou orzisiel priatel a jka od vtedy len placem.chodil sme spolu dva roky. a ja hotak velmi lubim.ale na jednej strane sui uvedomujem ze je asi lepsie pre oboch koniec,lebo sme sa doost casto hadali. a ked sme boli spoluu vonku dokazali sme sa obimat a bozkavat a tak aj 4 hodiny aj v maximalnej zime... a na nete sa sa hadali : (( ale nie vzdy .prezila som s nim strans evela pekneho . boze aka skoda : (((( ale zacal mi teraz vraviet take ze som sprosta a taak : ( ze nerozmyslam... ach milujem ho fakt.bude to tazke : (( povedal mio ze ma nechce vidiet..ale nic som mu neurobila... to len v tej hadke sme sa ak vyporovokovali ze sme sa rozisli...mn to tak strasne boli.. bola som s nim skoro kazdy den kedze mame aj skolu rovnaku : ( co mam robit ???

agama

:((( skús sa s ním ešte porozprávať, ale nie prostredníctvom internetu. ja s mojim priateľom zásadne neriešime veci po internete, to je zabijak vzťahu...

skús sa s ním ešte raz stretnúť a porozprávajte sa otvorene o celom vašom vzťahu a uvidíš...

držím palce

kajka01

no ked je to cerstve tzn.par hodin tak tam asi plakat plakat plakat to su take prvotne fazy,ze kazdu chvilu sa spusti plac...po par dnoch treba zacat chodit von atd..a aj ked este pridu slabe chvilky postupne to bude coraz lepsie :)))

leeerka

mozno ste to na seba nahucali len v zachvate zurivosti, ci myslis, ze je to uz definitivne? ale usudzujem, ze ak chodite na rovnaku skolu, tak si este mlada baba, mas zivot pred sebou, neboj, casom to prejde, ty sa otrasies, najdes niekoho ineho a budes stastna .... aj ked sa to lahko pise, ale ver, ze je to tak .. o par mesiacov sa na to budes pozerat trosku inak :-) budes si vraviet, ze dobre ze sa tak stalo a ze to tak malo aj byt ...aj ked teraz mas urcite pocit, ze sa ti zrutil cely svet ...