Stale unavena, ale z coho? Ako dostat chut do zivota?

Príspevok v téme: Stale unavena, ale z coho? Ako dostat chut do zivota?
urbinka

Ahojte,neviem presne ci som napisala do tej najspravnesie kategorie,choroby...ale uz naozaj neviem na koho sa mam obratit...Mam pocit ze by som dokazala prespat aj cele dni,som stale unavena,a pri mojej skole mi to robi dost problemy kedze potrebujem byt vitalna co najdlhsie,koli pracam..mam zvyk si stale lahnut poobede,bez toho by som akokeby nemohla fungovat ale aj tak to nie je ono,mam pocit ze neviem ani ake to je byt svieza,bez unavy..neviete mi poradit s cim to bude a ako by som to mohla nejak bud osdsranit alebo aspon ciastocne?neviemte o nejakych bud tabletkach alebo vitaminov ktore by ma dokazali udrzat v dobrej kondicii aspon cez den? vopred Vam dakujem

biancaBu

boli časy, keď som sa potrebovala sústrediť celý deň a nechcela som byť malátna, unavená.. hľadala som dlho riešenie.. keďže nie som milovník kávy, tak som vyskúšala výživový doplnok Active Folic a som spokojná dodnes :) či je skúškové alebo víkend s rodinou, tak som vždy plná energie a venujem sa im naplno.. skús :)

olina6

mala som ten isty problen, rano som vstala a uz som bola unavena :-), mne pomohli vitaminy B12 a lekar mi poradil este vitamin D doplnit, konkretne som mala v tekutej forme D3 aj B12, lepsie sa vstrebava do tela, kupila som ich z veganskej stranky vitarian. sk

LUBY666

Zdravicko...
Chcem sa spytat stale citim nieco v hornej casti laloku v krku.
Pri vacsej fyzickej aktivite som hned unaveny a citim ze mi nieco v krvi koluje neviem opisat ten pocit je to zvlastne.
Nevydrzim dlho hore, a uz dlhsie mam cierne skvrny pod ocami viete mi poradit co to moze byt???
dakujem

Help

Zvycajne staci doplnit vitamin B12.
Ak to nepomoze......treba hladat inu pricinu.
Medzi ďalšie príznaky nedostatočnosti B12 v tele môže patriť únava a zvýšenie hladiny látok v krvi, ktoré sú pre mozog vo veľkých koncentráciách toxické. V extrémnych prípadoch dlhodobo zablokovaného prísunu B12 sa môže objaviť anémia.
-odkaz odstránený-

gamekiller

sposobit tu unavu moze kopec veci, ci uz fyzickych alebo psychickych..
nezaskodil by rozbor krvi o.i.hepatalne testy, skryty zapal pecene robi akurat toto ;-)
vlastna skusenost

gamekiller

sposobit tu unavu moze kopec veci, ci uz fyzickych alebo psychyckych..
nezaskodil by rozbor krvi o.i.hepatalne testy, skryty zapal pecene robi akurat toto ;-)
vlastna skusenost