N95

za8icka

No ak je telefon v zaruke a posle to do autorizovaneho servisu tak by za to nemala platiti nic.
Ale tak ked to da k mobilnemu operatorovi myslite ze on to neposiela do servisu? Urcite to neopravuje operator. Najlepsie by predsa len bolo ak by si to reklamovala u operatora alebo predajcu ak mas moznost lebo potom neplatis ani za postovne, lebo to posiela on a nie ty

leeerka

polozme si protiotazku, a za co dnes uz nechcu peniaze? tak myslim, ze si na to odpoveis aj sama ... ak by si to sla reklamovat k svojmu mobilnemu operatorovi a mala by si to v zaruke, tak za to neplatis, ale ak pojdes do mobilneho servisu, tak ano ...

GiovanniX

na zlom mieste sa pytas,skus stranky na mobili zamerane,ako fony a mobilmania,rozoberali to tam,zial uz si nepamätam ze co je riesenie,ale len banalna vec,neviem ci nestacilo daco prestavit,alebo resetnut mobil

arabella

ahoj, ja som mala podobny problem ale s inou n okiou, tiez mi pisalo ked mi posielali cez bluetooth ze nejde prijat pri tom som mala dost pamate.dala som do servisu nokie (aupark) ale nic nezistili a ze to mam dat do ineho servisu.to som uz neurobila lebo aj tak mi koncil pausal, tak som s nim nic nevyriesila..