Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

maso z labute

janka666

človek je tvor hnusný..zožerie všetko..asi..nemá pred ničím zábrany..cigáni jedia psov, ktorých ukradnú, až sa z toho človeku chce grcať!..labuť..krásny operenec a zjesť ho..bože..ale ak sa pozastavíme nad tým, že jeme bežne prasa, či kravu, či sliepky, či ryby..všetko bolo živé a žilo a malo svoje srdce a svoj mozog a všetko..živé tvory..a jeme ich..na pulte siahneme automaticky po mäse a neuvedomujeme si, že kvôli tomu zabili bezbranné zvieratko..nie som vegánka, ale dochádza mi, že asi to tiež nie je správne zabíjať zvieratá, aby sme my mali čo jesť..hm?..či???

kata250001

čo tak skúsiť človeka....??... jesť pardon ZOŽRAŤ tak krásne zviera ako je labuť, pes, kôň... podla mna dokáže len obyčajný hajzel a ako čítam ja to vačšina z vás.. ja nejem žiadne maso lebo mi je lúto zvierat ktoré mali celý život na ko*kot ako napr prasatá ktoré možno ani nevideli denné svetlo lebo sú zavreté vo farmách a čakajú na smrť... skúste sa trošku zamslieť ludia čo tu píšete!!!

amy39

ja zijem v holandsku a tu sa bezne je maso z kona napriklad,este som steak z toho neochutnala,ale salamu hej,musim uznat,ze je velmi chutna,len trosku slana

mia134

lost: opytaj sa nejakeho znameho, co bol na dovolenke a ma fotku kde je macku, a bez tam lebo, tam to maju tym padom iste na kazdom rohu :P

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

maso z labute - Fórum - ZDRAVIE.sk