piskanie v uchu =(

Príspevok v téme: piskanie v uchu =(
anonymous

Prosim Vas, chcel by som sa spyta, ci sa niekto nestretol s niecim podobnym, popripade ci nevie o co sa jedna... Uz treti den mi piska v uchu(viem mal som s tym ist k doktorovi, ale som myslel ze to prejde a teraz piatok po obede uz nikto nikde neni =( ) zo zaciatku ma to aj bolelo, tak som myslel ze je to neajky prievan, a potom mi v nom ostalo len piskat. Je to take piskanie a ked ste na nejakom hlucnom mieste a potom dojdete do ticheho bytu lahnete si do postele a pocujete taky zvlastny zvuk. Neviem som myslel ci by to mohli byt \"dozvuky\" nejakeho prievanu ale to ucho ma bolelo len jednu noc som si dal aj kvapky nejake do neho... bolest presla a ostalo piskanie... Neviete niekto co by to mohlo byt ? dost sa bojim:( za kazdu radu vopred dakujem

ethel

v pondelok choď určite na ušné...môže to byť problém stredného ucha...mala som niečo podobné až na to,že ja som ani nepočula na to ucho,vyšetrili mi aj sluch a doktor ma tak nemilo prekvapil,keď mi povedal,že môžem ohluchúť...užívala som lieky na lepšie prekrvenie-cavinton a ginko.Našťastie pomohlo...Mohol si tam mať zápal a ten to spôsobil...