Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

problém s prienikom

kvietok23

mozno by ti pomohlo, keby si do n ej najprv pomaly vnikal prstami a stale pridaval jeden prst. teda zacni s dvoma, potom pridaj treti a tak stvrty. mozno jej to pomoze uvolnit sa a tak si budete moct uzivat plnohodnotneho sexu :) drzim palce...:)

mia134

No to bola, lebo toto forum je zname tym, ze ked niekto polozi otazku alebo vyjadri nazor tak ho vysmeju alebo zvozia.
Skus napisat na nejake serioznejsie kde radia lekari.
Inak, nemyslim si ze to je take vazne, tiez som este nepocula ze by nejaka dvojica nemohla mat pre takyto dovod sex. Skor to bude neskusenostou. Hlavne ak partnerka este nemala sex, tak to moze ist tazsie, aj ja som mala podobny problem, hoci som nebola panna, ale dalsi sex som mala az o 2 roky nato ako som o to prisla, tak to slo az na druhy pokus a aj to trochu bolelo.

aluska1

ale sa mi paci ze hned si chlapec mysli ze ona ju ma uzku a on hrubeho....alebo ho mas priemerneho len to neviete....a zaujimalo by ma ze ako si na to prisiel ze ju ma uzku..meral si jej ju?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

problém s prienikom - Fórum - ZDRAVIE.sk