Ansilan - depresia

Fiilko111

Ansilan mi vobec nepomohol jeho ucinky som necitil ani vo vysokych davkach 60mg a viac samozrejme tento liek je mavykobi ako vsetky jeho druhu a pokial ho uzivat nemusite neuzivajte ho ked som mal záchvaty uskosti tak som to kombinoval 40mg ansilanu a 6mg alprazolamu xanax vtedy som citil mierne zlepsenie

PoltvaR

najskvor sa naucte a praktikujte EFT as potom pouzivajte tijeto veci.. eft riesi tableti potlacaju... tak ci tak je to fajn :)

zui

ansilan uzivam v menopauze ked sa citim ako " rozladeny klavir".do 20 minut ma uplne da dokopy.bez naslednej ospalosti a inych vedlajsich ucinkov.uzivam ho len vtedy ked sa citim "roztrasene.balenie mi vydrzi aj 1,5 roka.som spokojna.je taky akurat.

lukyk

No ja som velmi velky agresor a ani nemam problemy s alkohol a beriem kapsulu ansilan ke som velmi nrvozny a ucinky su neuveritelne mne to zabera bez problemov som velmi spokojny.

moob

Treba si uvedomit ze na kazdeho liek inak posobi..a ak ti tu 1000 ludi napise ze im pomohol,napriek tomu tvojmu otcovi nemusi..Ako bolo spominane Ansilan je anxiolytikum(liek proti uzkosti,strachu).Jeho ucinok je vsak zavisly na davke..normalne u cloveka posobi ako anxiolytikum,ale v kombinacii s alkoholom sa ucinok zvysuje a posobi utlmujuco,cize vyvolava ospalost,malatnost,utlm..Ak su davky alkoholu velmi vysoke,navodi hlboky spanok..cize kombinacia s alkoholom nie je zrovna vhodna,ale myslim ze ak tvojho otca vysetrovali na psychiatrii,su si vedomi toho,ze ma problemy s alkoholom a prave preto volili tento liek a nie nejaky silnejsi z danej skupiny..chceli tym zrejme dosiahnut aby nebol agresivny..depresiu mu to nevylieci..to by musel skoncit s alkoholom a potom by ho mohli zacat naozaj liecit..