Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mate na nieco alergiu???

Príspevok v téme: mate na nieco alergiu???
chimenaaa

caute...na čele ale aj na chrbte a na hrudi mam drobne vyrazky uz dost dlho a tak ma napadlo ci by to nebola alergia ale neviem ako to mam zistit ..a chcela by som sa spytat ci dakto z vas nema s takymto prejavom na nejaku alergiu skusenost?chystam sa ku alergologicke a chcela by som aj vediet ako to u nej prebieha a ci to niekomu z vas pomohlo zbavit sa vyrazok?vopred vdaka za kazdu reakciu.pa

jajkafr

ivan
keď ti mám pravdu povedať po prvé neviem prečo a po druhé možno preto, že mám strach z toho, že vyhodím veľké prachy za niečo čo mi vôbec nepomôže... u mňa je problém v tom, že ja mám silnú alergiu najmä na lieky, kozmetické prípravky a inhalačná alergia sa mi potvrdila len veľmi slabá na nejaké byliny, ale alergicky reagujem takmer na všetko kvitnúce a tiež prach... keby som mala potvrdenú testami silnú inhalačnú alergiu už dávno mám nasadené vakcíny na desenzibilizáciu... a pokiaľ viem homeopatia funguje na podobnom keď nie rovnakom princípe ako desenzibilizácia čiže dá sa povedať metódou klin sa klinom vybýja :)

ivan33

jajkafr, preco nevyskusas alternativnu liecbu? pri alergiach velmi pomaha, hlavne ak ti klasicke lieky alergiu nedokazu celkom zabrzdit. my sme sa s manzelkou liecili u homeopatky. ja na alergiu, manzelka na neplodnost. a musim zaklopat, obom nam to pomohlo. ja sommal alergiu od 13 rokov, dovtedy nic. zbavil som sa jej definitivne (dufam, klop, klop...:-)) pred dvomi rokmi. odvtedy ziadne prejavy alergie na sebe nepozorujem a lieky uz neuzivam ziadne.

jajkafr

chimenaaa
tak zájdi za svojou obvodnou lekárkou a tá ťa pošle za alergologičkou prípadne za kožnou... ak myslíš, že to je alergia tak si odsleduj napr. jedlo, po ktorom sa ti vytvoria nové vyrážky alebo krém, ktorý používaš...

chimenaaa

ja mam 19rokov ale nevyzera to ako akne..su to malilinke vyrazky po tele...predtym som nikdy nemala vyrazky ani nic podobne...ale asi to fakt uz kaslem

jajkafr

chimenaaa
koľko máš rokov? nejde o akné?
no a čo sa týka alergie som silná alergička a vyrážky také ako akné na chrbte sa mi zvyknú robiť z čokolády, na ktorú mám alergiu...
čo sa týka alergológie... lekár ti spraví možno prick testy na ruky nakvapká také kvapky a kožu prepichne s takou tenučkou ihlou nebolí to... možno ti vezme krv a potom sa uvidí :)lieky na alergiu užívam 7 rokov, ale to nieje žiaden zázrak nemyslí si... aj napriek liečbe mávam alergické príznaky možno slabšie ako bez liečby, ale mám

tralalalala

alergiu mám ale príznaky mám iné.. choď k alergologičke ona ti pchne do ruky pár injekcii, budeš chvilku čakať a povie ti načo máš alergiu.. šupne ti tabletky alebo kvapky ktorími sa bueš napchávať ďalších možno 10 rokov.. :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.