Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chalani

ella811

Takže...Nechcem zakladať novú temu a chcela by som sa spýtať...Hmm.no ja mám 13 rokov, tohto roku 14...A chalana nemám. A nemyslím si, že by to v mojom veku bolo potrebné, alebo nedaj Bože, by som sa za to mala hanbiť. Páčim sa chalanom, aj mne sa páčia, ale nikdy to nebolo ono a ak aj áno, tak mal babu a rozbíjať vzťahy nebudem, alebo bol lepší kamoš ako frajer. A moja otázka znie:V koľkých rokoch ste mali takého prveho frajera? Možno tu je taká téma, ale pokial by som ju našla...ale myslím takého no normalnejsieho, ale nemusí to byť ako vážny vzťah, ale nie také, že v 5-tich rokov v škôlke....:D a druhá otazka-aj podľa vás je 13 rokov na frajera skoro? No možno je to divné, ale kebyže prišla láska tak je to Ok, ale na takeho frajera, že aby bolo...To podla mna nie je...V 13?! Veď to je skoro nie? Podľa mojich kamarátok, ktoré si myslia, že keď vystriedali už 20chalanov v škôlke sú skusene... je to už neskoro... ale ja si radšej hľadám chalanov ako kamošov než ako nejakú lasku...Ako flirtovanie a tak to je Ok, ale ...13???!!! Veď keď budem mať teraz kamošov, tak neskor možno aj niečo viac nie? No...No aký máte na to názor vy? A prosím také veci typu...Jezisi, čo to dnešné deti riešia, ja som v jej veku liezla po stromoch...Si nechajte prosím...V tomto veku je problémov(vaznych) až dosť, ale to tu vypisovať nebudem...Chalani su to najmenej, ale chcela by som mať potvrdené, že 13 je dosť skoro a že mám ešte čas...No dakujem...:-)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chalani - Fórum - ZDRAVIE.sk