Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chudnutie pre deti

dalibor666

kúp jej exit trampolínu, bude skákať zabávať sa a aj chudnúť, my sme si ju teraz kupili a zatial najkvalitnejšia aku sme kedy mali :)

Barbi1313

Ahojte.Predvčerom som mala 13rokov. Vážim 55 kg je to vela? Obvod cez pás mám 73 a cez pupok 80. To mi pride vela.Čo si o tom mislíte? Na jedlo si nedávam velký pozor,vody pijem velmi vela a sladke jem dva krat za týžden. Kazdy utorok mam tanecnu dve hodiny. Prosim ako mam schudnut z pásu bez toho aby sa mi vaha zmenila alebo iba malo zmenila da sato ?

Barbi1313

Ahojte.Predvčerom som mala 13rokov. Vážim 55 kg je to vela? Obvod cez pás mám 73 a cez pupok 80. To mi pride vela.Čo si o tom mislíte? Na jedlo si nedávam velký pozor,vody pijem velmi vela a sladke jem dva krat za týžden. Kazdy utorok mam tanecnu dve hodiny. Prosim ako mam schudnut z pásu bez toho aby sa mi vaha zmenila alebo iba malo zmenila da sato ?

pomocnica

Erza_11-rado sa stalo moja. :-)
Len tak ďalej. :-) Keby si potrebovala nejakú radu, tak tu kľudne napíš, ak budem vedieť tak ti pomôžem. :)
Pekný dník a veľa šťastia pri zdravej životospráve. :-)

Erza_11

Ďakujem vám obom hlavne tebe pomocnica . Mala si pravdu dnes už meriam 164 a vážim 50kg a je mi lepšie . Pravdaže vidím na sebe nedostatky ale mama hovorí že "iba vidím" . Pravdaže krúžky sa presunuli na iný deň a tak fotbal hrávam iba s tatom,strýkom a krsným cez víkend na našej záhrade (ak nie je blato) pondelok divadlo, utorok Ikido , streda tanečná a štvrtok zase Ikido piatok a víkend sú volné dni. Takže ďakujem !

pomocnica

Erza_11-keď je tak ako píšeš tak sú 2 možnosti. Prvá podľa mňa VEĽMI pravdepodobná je, že sa v blízkej dobe veľmi vytiahneš. Teraz ťa presne čaká to obdobie. Pohybu máš dosť, čiže podľa mňa to bude to. A druhá je, že môžeš mať zlú stravu. Veľa sladkého, slaného, málo tekutín....A tak. :-) Tak začni jesť trošku zdravšie, ale veľmi si myslím, že sa o chvíľu vytiahneš=schudneš aj, natiahne sa ti postava a budeš spokojná. ;-)
Pekný dník. :-)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chudnutie pre deti - Fórum - ZDRAVIE.sk