Chudnutie pre deti

laurittko

ked to budeš podávat ako zábavu, alebo ako činnost počas volného času, tak uvidiš, že sa im to bude pačit a dosiahneš svojho výsledku. Chodte spolu na bicykle, kolobežky, zahrat futbal. Je toho naozaj vela

stuart999

moje maju nové kolobežky, takže šport podavame ako zábavu, deti sa hýbu, maju pravidelný pohyb a nie su obezne

alicazazrak

nepodávaj to ako chudnutie, ale ako zábavu. Synovi sme kupili tento bicykel www.cyklospeciality.sk a odkedy ho má, strašne schudol. Viac sa hybe, stravu ma zdravu a pije vela vody

maca342

Dieta sa v prvom rade nesmie nechat vypapat. Ked to uz zajde do takeho stadia, ze sa ledva hybe (co teraz vidam u deti uplne bezne), tak je neskoro. Proste tym chcem povedat, ze ich treba drzat na uzde a viest k zdravemu zivotnemu stylu uz od mala.

jarulinda

hlavne neprehanat to so sladkostami, lebo to je podla mna v dnesnej dobe dost akoze ako kamen urazu, aspon ja to tak vnimam.

zdencha598

deti by zasadne chudnut nemali. staci im varit normalne, davat im pestru stravu, zabezpecit dostatok pohybovych aktivit a je to.

peterjano

mam dve deti a obom sme kupili rovnake bicykle www.cyklospeciality.sk talže sa chodime bicyklovat a podavam to ako zabavu, nie ako chudnucu proceduru, alebo ako šport. Proste zabava a deti to velmi bavi