Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chudnutie pre deti

pomocnica

Erza_11-keď je tak ako píšeš tak sú 2 možnosti. Prvá podľa mňa VEĽMI pravdepodobná je, že sa v blízkej dobe veľmi vytiahneš. Teraz ťa presne čaká to obdobie. Pohybu máš dosť, čiže podľa mňa to bude to. A druhá je, že môžeš mať zlú stravu. Veľa sladkého, slaného, málo tekutín....A tak. :-) Tak začni jesť trošku zdravšie, ale veľmi si myslím, že sa o chvíľu vytiahneš=schudneš aj, natiahne sa ti postava a budeš spokojná. ;-)
Pekný dník. :-)

Erza_11

Ahojky , mám 11 rokov meriam 160cm a vážim 53kg . Ako mám schudnúť aj keď chodím hrať futbal každý Utorok , streda tanečná - ľudové tance a každulinky piatok mám zo 6 ročnou sestrou Ikido - bojové umenie , teda skôr obrana . Sestra má iba to piatkové Ikido a je chudá ako palica . Rodičia nadváhu nemajú a všetci z mojej rodiny sú ako paličky chudý . Prosím poraďte mi.

pomocnica

Caw. :)
bery125-no a koľko máš rokov? Buď v pohode, vôbec to nie je veľmi zlé. Je to v pohode. Začni sa stravovať zdravšie. A začni si športovať postavu. Aby si tuk premenila na svaly. Beh je veľmi dobrý, ale ak by si chcela začať behať, tak si niečo aj naštuduj! :)
Nepi sladké vody,čaje,džúsy...nič sladké. keď tak raz za čas med. Neobmedzuj sa príliš. Jedz zeleninu, ovocie tiež, ale s mierou, lebo je tak cukor. A keď máš chuť raz za 2 mesiace na kebab, alebo hranolky so syrom...tak si to kľudne daj. U mňa aj pomáha, že si to dám, lebo keď to raz za čas takto urobíš, tak oklameš telo a to si myslí, že prestávaš chudnúť, tak znova nastaví rýchlejšie trávenie, čo predtým nerobilo, lebo ukladalo do zásob, keď si prestala jesť tie dobroty. :)
Veľa šťastia. :-)

Gima

Dieťa by malo piť každý deň acidofilné mlieko, ponevač to upravuje kyseliny v žaludku, vyrovnáva jeho hladinu, ktorá by sa mala pohybovať okolo 7 - 7,40. Nemalo by často jesť sladkosti a korenené jedlá. Vhodne sú ryby, ovocie a zelenina. Jesť celozrnný chlieb a podobne.
Hmotnosť u detí sa meria jednoducho. Výška v centimetroch - 100 = dvojciferne číslo, a toto číslo by malo byť zhodne s vahou dieťaťa. Prípadne o 5 čísel menej.

pomocnica

Jouuu- beh pomáha určite, ale netreba hneď od začiatku s ním prehnať pomaly a iste. :) A pomáha dosť, ale zas keď by si behal a jedol by si nezdravo, tak to je viac menej zbytočné, pretože efekt bude menší o dosť. Prečítaj si o behu niečo. :) ak by si chcel začať, tak veľa sťastia. :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chudnutie pre deti - Fórum - ZDRAVIE.sk