Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

cievy

- mira

Hustnutie krvi spôsobujú nasýtené tuky, ktoré sa rozpúšťajú až pri teplote okolo 70 stupňov. Pri teplote 37 stup. sú tuhé. Nerozpúšťajú sa ani vo vode. Sú u tuky živočíšneho pôvodu, mliečny tuk a upravené rastlinné tuky satuované.
Asi na 1 mesiac by si mala tuky z potravy vylúčiť, to sa týka i živoč. bielkovín, ktoré sa v nadmernom množstve menia na tuky.
Po tomto čase by si mohla jesť malé množstvo panenského oleja, semienka, občas rybu. Zameraj sa na zeleninovú a obilninovú stravu z nerafinovaných obilnín, ktoré ťa prečistia.

RNG

Krv sa da riedit a zrazeniny rozpustat nielen schvalenymi liecivami a injekciami, ale aj inymi enzymami, ktore sa daju brat ustne, hlavne nattokinaza, serrapeptaza a urokinaza.. Tieto su schvalene ako potravinove doplnky, takze nemaju ziadne postranne skodlive ucinky(kriterium na schvalenie je to iste, ako pre potraviny)Pozri na
-odkaz odstránený-
tiez na
-odkaz odstránený-
kde je o tejto teme viac.

marika55

Ja som mala ten istý problém, išla som k lóekárovi, ktorý mi dal urobiť krvný test a zistilo sa, že mi začína trombóza. Užívam teraz tabl. Detralex a pichám si Fraxiparín na riedenie krvi. Ja som to dostala ako vedľajší účinok z lieku Tamoxifén.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.