Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Isotrexin - suchá pleť.. použivať dalej?

0000mimi0000

Ahojte , aj mne ho doktorka predpisala a tiez uz nikde nebol :( Od mojich 15 rokov mam problem s akne na brade cela zosypana na lickach sem tam uz aj jazvicky mam , flaky od vyrazok :( som zufala :( mam 23 bola som u gynekologa robil mi testy takze som mala aj mam hormonalnu nerovnovahu predpisal mi antikoncepciu brala som ju skoro rok .. tvaricku som mala no ani nepamatam kedy som ju taku peknu mala mala som sice fliaciky ale to mi az tak nevadilo mala som cisto cistu plet :) ale moj doktor pan gynekolog ma neoboznamil ze sa na HA nesmie fajcit :P asi po pol roku som si precitala pisomnu iformaciu neviem nemam to vo zvyku.. ze sa na to nesmie fajcit tak som prestala uzivat HA po styroch mesiacov som sa znovu vyhadza snazila som sa prestat fajcit no nedaaa saa a ten vnutorny pocit mi nedovoli fajcit a brat HA zaroven .... doktor mi ani nepovedal ako dlho sa to ma liecit aj som sa ho pytala nevie .. takze to je problem asi z vnutra to uz viem .. al eneveriim ze ziaden kremik mi na to nepomoze nechapem ze aj moja kozna to neriesila ze to moze byt zvnnnutra v mladsom veku som necfajcila a mozno by som ani nezacala ak by sa to nejako zlepsilo ... ten isotrexin gel som este nemala .. a som citala ze aj SKINOREN vela zien pomohol CI AJ MNE NEVIEM tak to este vyskusam a ak ani to nepomoze tak neviem fajcenie je svina !!! Takze dievcata problem je vazne z vnutra ak to mate roky but je to gynekologicky problem alebo zaludocne tak opytajte sa svojej koznej nech to riesi inak a nie tolko rokov som k nej chodila a nic ztoho aaah :( Ak by mal niekto s niecim taykm skusenosti tak dajte vediet dakujem .

Mini2222

Ahojte prosim vas chcem sa spýtať ci náhodou nemáte na predaj isotrexin gel???vyrobca ho prestal vyrábať a mne velmi pomáhal... prosim vas kúpim aj za vyššiu sumu ako je normálna v lekárni... Dakujem

Diankqa

Ahojte viem ze toto je stara konverzacia ale ak by si to niekdo trz čital tak len pripomenim ze isotrexin sa pouziva na noc a rano sa ma oplachnut :)

ance

ja by som sa tiež chcel opýtať ako to je ja mam isotrexin. Mam strašné problémy s acne a neviem čo mam robiť ked si dam isotrexin uplne mi vyschne pokožka až praská a uplne sa odlupuje neviem či mam pokračovať s liečbou doktorka ma informovala že sa može na 2 týždne zhoršiť stav ale mne sa to veľmi moc zhoršilo a fakt neviem, potrebujem prosím pomoc :( píšte mi aj na e-mail :) dakujem :)

livuška

Babenky, pozrite antialergickú neparfumovanú kozmetiku na mastnú pleť, neničte si zbytočne tváričky predpisovými ťažkými masťami....
nájdete na -odkaz odstránený-
.... alebo skúste napísať svoj problém, nech Vám skombinujú vhodnú líniu kozmetiky.

LiaM

Ano, kalciovu mast kupis v volne v lekarni.
Mne sa teraz utvorili na licach cervene flaky s bielymi supinkami, tak suchu mam pokozku. Mozno preto, ze s Isotrexinom sa nesmie byt dlho na slnku, nemate s tym tiez problem?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Isotrexin - suchá pleť.. použivať dalej? - Fórum - ZDRAVIE.sk