bolesti v celom tele

Príspevok v téme: bolesti v celom tele
boli

ahoj..vie mi nietko poradit
pripadam si ako hypochonder, stale mi musi nieco byt a ked idem na vysetrenie nic nenajdu.pred rokom ma bolel vajecnik,na sono nic nenasli,a doktor povedal ze mam bolestivu ovulaciu, ibaze ja mam tie bolesti stale, nie len pocas ovulacie,no ok ked nic nenasli tak fajn...ale potom preco ma boli?
no a momentalne, mam bolesti v celom tele..vcera som dostala nadchu, a vystreluje mi taka neprijemna bolest po celom tele,po hlave, rukach, nohach..vsade.mam z toho zimomriavky...nie je to ako bolest pri chripke,ze vas boli sice cele telo ale skor svaly.toto pocitujem skor ako nervy.moze to byt dosledok nadchy?alebo mojej chrbtice...mam krivu hornu cast,lopatky mam velmi vystrcene,a doktorka mi odporucila cvicit-takze chodim na yogu aj na aerobik...
no neviem proste vsetko naraz,tie bolesti celeho tela mam aj bez tej nadchy, len mam pocit akoby to ona teraz tak posilnila este..
a posledna vec..minuly tyzden ma zacal palit traviaci trakt,vyslovene pri prehltani ma pali cela cast ktorou prechadza jedlo, aj v zaludku..
mozu tieto priznaky spolu suvisiet?

[zruseny12]

...tazko radit,ale ak mas aj traviace problelmi pytaj sa na GASTRO...mozes mat vela kyseliny,helikobaktera atd.a s toho potom tie dalsie problemi ktore opisujes...vela stastia prajem