Po vysadeni HAK

Laurina22

Ja ked nieco potrebujem,spytam sa svojho lekara a nepotrebujem ist na stranku a pytat sa tam lekara cudzieho.

A vysvetlovat ti nebudem nic,len ti vravim,nehadz vsetkych do jedneho vreca pretoze tak lahko ako si ty myslis,to nefunguje.Ani s HAK ani s inymi liekmi.

jankaaaaaaaaa

ved v poriadku, ja nepisem ze ta hak je zla. ale dnes existuju hak aj s ovela nizsim obsahom hormonov ako je jeanine a len jeden typ hak ktora ma len o niecom malo vyssi obsah hormonov. a oppakujem sa ale dnes uz su vsetky hak povazovane za nizkodavkove.

jankaaaaaaaaa

tak detaily si zisti ty moja mila, neviem na akej pozicii pracujes, ale farmaceutka urcite niesi.
a ked mi tak neveris, skus si precitat nejake odpovede lekara na www.antikoncepcia.com mozno tam ohladom toho nieco najdes a pochopis, ze aj taki lekari existuju.
ako mi chces vysvetlit ze lekar predpise zene napriklad chloe, pritom zena nema ziadne zdravotne probblemy a hak potrebuje len ako ochranu pred otehotnenim a lekar jej ju este predpisuje dalsie 4 roky? no vysvetli mi to preco to robil??? ked nie preto ze natom zarabal lekar. povedz mi jeden jediny dovod. ked kazdy lekar aj nelekar vie ze hak ako je chloe sa NESMIE uzivat viac ako 12-18mesiacov

Laurina22

A co sa tyka mojej HAK,pozri sa,ak sa spytam mojho lekara,a on povie ze nema vysoky obsah hormonov,tak mu verim.Nepotrebujem si to kontrolovat a porovnavat.

Laurina22

Najprv si pozistuj,ako to funguje,este raz opakujem.Potom mudruj a presviedcaj tu zeny,ze lekari na nich zarabaju.

Opakujem.Najprv si zisti detaily.

jankaaaaaaaaa

pozri si zlozenie a vysku davky oboch zloziek jeanine
nňa to ze pracujes a aj studujes v zdravotnictve tak ako co si chcela tym povedat? v niecom azda klamem ked som povedala ze lekari pod tlakom farmaceutickych firiem predpisuju lieky bez ohladu na pacienta? alebo nerozumiem co si tym chcela povedat???
a to eze si este len teraz bola prijata na skolu velmi neznamnea ze uz studujes..

Laurina22

Jeanine vobec nepatri k HAK s najvyssim poctom hormonov,a neviem,preco verim svojmu lekarovi a nie tebe.Zvlastne.Naozaj.

A o spojeni farmaceutickyvh firiem a lekarov viem ja omnoho viac ako ty,to je prva a druha vec,ziaden lekar ti praveze nepovie nic.