Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Po vysadeni HAK

opalka

liiiliii
ahoj,ja som bez HAK uz 5ty mesiac, prve 2-3 to neboal taak hroza,ale teraz ...... otras
tvar ako tak sa trzi,ale akne na chrbte,to je sila,obrovske vredy, hrcky
viem,ze ked pojdem k lekarke,da mi an to mozno ATB na nejaky mesic,ale akonahle to vysadim,tak zas budem hrckata
a nechcem liecit akne ATB
tiez som zufala....ale uznavam,ze sa ot zhorsilo po tom,co som vysadila YAM.....tak skusim nasadit znova....boze,ja sa uz tak strase nechcem stopat liekmi

Liliiii

jaankaaaaaaa
ja ti verím, lebo teraz tie vyrážky pre istotu už mám ... na tvári už miznu už len na čele mám len ten chrbát me hnevá... snáď aj to sa mi upraví

jaankaaaaaaa

a cudujem sa ze ty ani tvoje zname ste si ani raz neprecitali pribalovy letak, pretoze tam je to ako jedna z prvych viet napisana , ze tato hak sa pouziva na LIECBU TAZKEJ FORMY AKNE A NADMERNEHO OCHLPENIA...

jaankaaaaaaa

vies maloktory lekar si bude kydat na svojho kolegu.. ale verim ze by ti tu hak uz nepredpisal, ak je z tych normalnych. ale ak mas to akne teraz tak asi aj ano.
ale vies, keby si predtym mala normalneho lekara, ktory by ti chloe nepredpisal, nemala by si teraz po vysadeni taky problem s tymi vyrazkami.
a ak mi neveris, skus v pondelok napisat na www.antikoncepcia.com o tomto co si pisala tu ze si 3,5roka uzivala chloe, bez toho aby si niekedy mala vyrazky, alebo nadmerne ochlpenie, a ze tuto hak predpisal tvoj lekar kazdej tvojej znamej.. na tvoju otazku odpovie gynekolog, ktory sa v hak naozaj vyzna.

Liliiii

jaankaaaaaaa

inak vieš čo je sranda, ja už som doktora zmenila - teraz mám úplne iného cca rok a pol možno nvm presne a ten mi na ňu tiež nič nepovedal a na začiatku sa pýtal akú HAK a ako dlho beriem
NECHÁPEM...

jaankaaaaaaa

velmi smutne... kazdej zene sa hak ma vyberat na mieru, lebo kazdej zene vyhovuje uplne ina hak, presne preto je ich na thu strasne vela s roznym obsahom hormonov.. a prave vy ste natrafili na lekara, ktoremu ide len o peniaze a kasle na zdravie svojich pacientov.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Po vysadeni HAK - Fórum - ZDRAVIE.sk