Po vysadeni HAK

opalka

ja som uz 22 dni bez HAK

plet super, klop-klop
prsia bolia menej,ale stale :(
chut na sex lepsia, ale uplne ono to este nie je
psychicky sa citim super, plna energie

Myslim, ze aj mna Yadine dost obrala o chut na sex.....

brala osm 3 tyzdne ten DongQui, teraz som presla na YAM, tam som zvedava

petul

adadka: no mne po vysadeni HAK chut na sex prisla, ale urcite nie taka aka bola pred branim HAK...to asi trva dlhsie,ale kedze 2 tyzden po vysadeni HAK ma zacala atakovat cysta svojimi bolestami, tak chut na sex zmizla skoro na rok...lebo ked ma bolelo stale podbrusko nemala som chut na nic a nie to este na sex...;-)

adadka

Kočky a chuť na sex sa vám skutočne po vysadení HAK vrátila? Ja beriem Jadyne a je to s tou chuťou fakt hrúúúúza.

Dik za odpovede

Eva 27

Ahoj Mirka,

prosim Ta kolko si brala ten yam? ja to beriem uz rok 2 x 2 tablety denne. Stale mam mastne vlasy aj plet dokonca teraz sa mi to zhorsilo. brala si s tym yamom aj nieco ine? A kolko este moze trvat kym sa z toho dostanem ? :( ja uz som zufala, sposobuje mi to neskutocny diskomfort. robim s ludmi a teraz mam na tvari asi 10 flakov. chcem uz mat dieta ale az ked budem tak ako predtym. ja som nikdy vyrazky nemala ani mastne vlasy ani nic. proste chcem byt uplne fit. napis mi prosim co si o tom myslis? dakujem moc..

opalka

Dong Qui beriem 2 x denne po 2 tablety, cize 4 ks za den
zohnala som to na stranke swanson.cz
je to lacne, ale postovne vyjde dost
s HAK som prestala preto, ze som mala permanentne rok napuchnute boelstive prsia, boal som naladova, trosku som aj pribrala,ale to by nebol hlavny problem,bolievala ma hlava...... brala som ju 5 rokov,ale len posledny rok to bolo zle...a najhorsie boli caste zapaly mocovych ciest
o prekrvovani pocujem prvykrat,ale je pravda, ze mi casto byvala zima a mala som ruky a nohy ako zaba :)

silviklh

a este sa chcem spytat,preco ste prestali s HAK? ma tu niektora problemy s prekrvovani m?ze jej je stale zima a ma ladove ruky a nohy? DAKUJEM

mirka 23

opalka, ak berieš dong quai, tak možno nebudeš mať tieto veci. inak pomaha to aj pri bolestivej menštruacii. a davkovanie nemusi byť len 1 tabletka denne ale aj viac.