Po vysadeni HAK

opalka

tak,som 8smy den BEZ !
citim sa fajn, ako motylik :)
prsia odpuchaju :)
plet zatial ok ,klop-klop

chcem sa opytat, po kolkych dnoch od vysadenia HAK sa vam dostavilo nejake zhorsenie pleti a ine priznaky

stopem sa DOng Qui-om a zinkom na plet:)

vdaka

opalka

baby, kedy ste zacali s uzivanim tych prirodnych doplnkov ako YAm....
vcera som mala svoju poslednu tabletku, a o 3 dni cakam menzes
neviem, ci uz mozem zacat uzivat tie doplnky, mam ten Don Qui....

srnčiatko23

opalka nie je to s tou pleťou nijak dramatické :) makeup mi to prekryje a mám po probléme, takže keby som to mala nejaká hrozné tak by som išla ku kožnej, zatiaľ to u nej riešiť nemusím.

denisaKE

no tak to muselo byť z HAK...však ani z jedla prsia nerastú...a už vôbec - nebolia :) Tak robíš dobre, že vysadzuješ. Toľko druhov HAK a ani ejdny nesadli, potom Ti asi enbola súdená :P
Ja mám opačný problém...keby mi narástli, tak sa len a len poteším, ale mne z Belary akurát len chuť na sex odišla a celulitída sa zvýraznila...poviem pravdu, že keby som nemala také problémy ako mám, tak sa k tomu nevrátim :(

opalka

Denisa:
u mna to bolo tak, ze HAK beriem 5 rokov
prve 4 roky ziadny problem, mala som len Lyndinette
a potom,zo dna na den,akoby utalo, zacali ma boliet prsia, tak som to zmenila.....
mesiac Minerva - este horsie
2 mesiace XAZ - otras plet, prsia rovnake
3 mesiace teraz YAdine- prsia este vacsie, aj sa citim naliata, a bolia ma....!
takze som to riesila,alekazd yma presviedcal, ze to nemoze byt z HAK,sak mam nizkohormonalnu, ze mam prestat jest a cvicit...ako keby bolestive prsia boli z toho, ze ?
a pritom som stihla, len didi mam ako dojka, ide mi to na nervy :)

denisaKE

opalka: a prečo sa bojíš priberania?...ja nepoznám ani jednu ženu, čo by po vysadení HAK pribral, všetky naopak schudli. Pleť si nejako ustrážiš, neboj...a prsia, mne je vôbec poriadne divné, že ak si mala taký problém s nimi, že Ti ich gyn nevymenil - tie lieky myslím. Však také bolesti nie sú sranda...Ja ináč teraz pozoruj väčšie prsia pri yasminelle...ale nebolia.

opalka

srnciatko : na tvojom mieste by som si usetrila cas a peniaze a isla ku koznej, aby ti poradila
nemusi ti davat hned lieky,ale aspon nejaku kozmetiku ti poradi
ja mam rada BIODERMU, hoci nie je najlacnejsia
mam od nich plet.vodu, peeling, taky krem,na lokalne vyrazky a este aj krem s UV faktorom na tvar a nemala som nikdy problem

opalka

DAKUJEM velmi za podporu
uz si to nerozmyslim!
objednala som si Don Qui ci ako sa to vola,lebo XAM nemaju nikde na sklade
pravidelne chodim ku koznej na osetrenia pleti,takze dufam, ze mi nejak pomoze....mylsim, ze plet sa mi zhorsi,nikdy som nemala dobru a stacilo mat HAK s nizsimi davkami hormonov a hned som videla, ze je to dost zle.....toho sa bojim.....a priberania tiez,ale ako ste uz 100X pisali, raz pride den, kedy to budes musiet vysadit ....a ten den prisiel
inak, co si myslite o tom, ze nepriek tomu, ze som mala vzdy nizkohormonalnu HAK, ktora nezadrziava vodu, mi strasne narastli prsia, su bolestive a to nie je pred menzesom,ale v podstate cely cyklus....je to uz neznesitelne a nechapem to

srnčiatko23

Ahojte baby, ja som písala už na začiatku témy. Som dva roky po vysadení a ten rozdiel je teda obrovský. Depresie sú preč, s priateľom sa nehádame, nie som podráždená, náladu mám stále dobrú, žiadne výkyvy a depky, chuť na sex je o 110% väčšia, ale prvý deň menzesu som na brufenoch a mám také krupicové pupáky na lícach. A týždeň pred menzesom som vyhádzaná, ale potom to prejde. No určite to vysadenie stálo za to :)

denisaKE

hassy: no musíš skúšať a najmä čistiť -ale jemne, aby si si kožu nezodrala ako ja a to som mala šupiny aj vyrážky :P Mne sa to akné vôbec nenapravilo...ani časom, ale celkom dobre naň zaberala kozmetika Balea-taká rada pre puberťákov :P a nie jr ani drahá. Ak som mala pre menzesom brutal pleť, tak ešte sírové mydlo.Čo však pomáha je maska z bahna z mŕtveho mora, tá mi pleť čistila a aj upokojovala. Chce to silné nervy...ale časom si zvykneš. Mne s aináč pleť ani teraz po prechode na inú HAK nezlepšila nejak extra :(