Po vysadeni HAK

durka

ja som vysadila HAK po 4 rokoch uzivania a viditelne sa mi zhorsila plet, menstruacia nastupila ako mala uz po mesiaci.

Zlatka85

Ja som vysadila hak pred mesiacom, lebo ma často neznesiteľne bolievala hlava a tŕpli mi nohy. Neviem, či z nej, ale ako som ju vysadila, prestalo to. Prvá menštruácia mi prišla včas (uvidíme ako prídu tie ostatné), len rozdiel je v tom, že počas užívania hak som ani nevedela, že menštruáciu mám, žiadne bolesti a bola slabá a krátka. Teraz je o dosť silnejšia a mám bolesti a cítim sa celkovo slabá. To bola jediná výhoda hak.

jankaaaaaaaaa

v hak je vela zinku??? o tom som nepocula
po vysadeni hak ti preto vypadavaju vlasy, pretoze telo zrazu stratilo ten pravidelny a staly a rovnaky naval hormonov, a zrazu telo dostalo sok, ked sa musi prebrat a zacat fungovat samo a nie pod vplyvom hormonov. preto vypadavaju vlasy, nie preto ze v hak je vela zinku?
zinok ti pomoze na vypadavanie len vtedy ak ho mas nedostatok

jajka001_

kupila som si konecne zinok. vlasy mi rapidne padaju, necudo, v hak je vysoky podiel zinku a zrazu nic. na nechtoch nie je vidno ziadna zmena, stale pekne , zdrave.
radsej budem brat zinok a béčko ako sa tlačit hak ked nemusim.
okrem toho, vlasy mi zvyknu padat aj kazdy rok na jesen..ako listie :) no a jesen uz je, aj bociany to tvrdia