Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tekutý rybí olej

mata3

My uzivame tiez rybi olej ten tekuty norsky mollers tran. Zacali sme ho uzivat popri detoch. odporucil nam davat to deckam nas kamarad pediater na imunitu. My sme si s manzelom dali s nimi aby sme im ukazali, ze je to zdrava vec a aby sme ich motivovali v uzivani. Je tomu uz 3 roky a cuduj sa svete odvtedy sme nemali nejake vazne zdravotne tazkosti. A to som ja predtym vzdy byvala chora pri prvom chladnejsom vetriku :-) tiez kupujeme z rybiolej.eu a spokojnost. Len treba ten olej po otvoreni skladovat v chladnicke a spotrebovat do 3 mesiacov, lebo inak ako kazdy iny zivocisny tuk oxiduje a tym straca svoje dobre vlastnosti. Zabranit sa tomu neda, ale staci len mysliet na to a uzivat pravidelne kazdy den nech vam to nestoji pol roka otvorene. Za moju rodinu odporucam

annie S.

ahojte no ja som veganka a teda som nechcela ten rybi tuk pouzivat. citala som o tom hodne a viem ze rybi tuk ma velky obsah vitaminu F. tak som patrala po nejakej nahrade a nasla som Cedrovy olej, zevraj ma viac F ako rybi tuk a je tak ucinny ze nahradza aj kokosovy mandlovy, olivovy olej svojimi ucinkami..obsahuje magnezium a dolezite kyseliny. pouzivam konkretne tento www.sebapoznanie.sk

a myslim ze mi pomohol dost aj co sa tyka mojej unavy aj bolesti hlavy...davam si ho raz za den teraz tak na lacno preventivne.. vravi sa ze je velmi dobry na podporu imunity tak poslusne skusam...

dedko123

Dobrý deň my máme rodinu v Nórsku a tam norski doktori a zdravotné úrady odporúčajú pravidelné užívanie rybieho oleja všetkým a maličkým deťom už od 4 týždňov...my ho užívame celá rodina, volá sa to Mollers tran a vozime ho aj známym a priateľom... Ak máte záujem kuknite náš inzerát -odkaz odstránený- alebo www.rybiolej.eu

RNG

No ja uz davno pouzivam ovela menej zamoreny krill olej, ktory ma az 5 x taku dobru absorbciu a biologicku ucinnost, lebo tento olej obsahuje ovela ucinnejsiu formu olejov, fosfolipidy, miest triglyceridov.
Polarny krill sa zivi priamo planktonom, nie je tam zamorenie sposobene vyssim postavenim v rade, ako je u dravych ryb, kde cim vacsi dravec, tym vyssie zamorenie, lebo sa zivi rybami, ktore su uz zamorene, a ktore sa zivia mensimi rybkami, ktore sa zivia planktonom a krilom.
Preto zamorenie dravych ryb moze byt az 1000 nasobne v pomere s planktonom a mnohostonasobne v porovnani s krilom z tych istych vod.
Naviac dobre znacky krill oleja nemaju ziadne prioemyselne spracovanie a obsahuju velmi zvzcny a uzirocny antioxidant, astaxanthin, o ktoreho dobrych ucinkoch je este stale velmi silny vyskum a uz dnes je to "superstar" medzi antioxidantmi.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tekutý rybí olej - Fórum - ZDRAVIE.sk