Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tekutý rybí olej

pipipinka

rybí olej alebo najlešpie sardinky dobre jest najma v zime ked nevieme si D vitamin doplnit lebo je málo slnečného žitarenia.Ja sardinky milujem na chlieb parad omáčka sardinky na to cibula cesnak skvelé

Jessi_1111

V lekárni.

Amfree@ v lekárni, dobrý je (ako to napísať tak, aby to nebola reklama) :D x))D OD Generi*y (hviezdička je c), volá sa to Omega - 3 mastné kyseliny - čiže rybí tuk. Ak to necháš dlhšie vo vode alebo na linke, rozpustí sa ti to a bude ti celý dom smrdieť rybacinou. Preto rýchlo vybrať, prehltnúť a schovať naspäť to škatuľky.

daniela113

zdravím Vás, mam 50, densitometria -odvápnená. Kúpila som si žraločiu chrupavku + rybí olej v tobolkách(fi: GS-Green Swan, GS Omega3-350mg w-3nenasýt.mast.kyselín v 1000mg ryb.oleja)+ tekutý detský,dochutený..iný som nezohnala. ako čítam, asi nesprávne oleje.. Poprosím pána StanleyH, príp.kohokolvek, kto mi dá adresu,kde sa dá objednať ozaj nejaká špička kvality. vďaka

Franta

Ja si kupujem už roky tekutý rybí olej v lekárni. Myslím, že je to stále ten istý ako som ho užíval v detskom veku / narodený 1964 /. Ale nie je mi úplne jasné koľko obsahuje EPA a DHA. Neviete to? Tento olej nie je upravovaný.

StanleyH

pozor neni multilevel ako multilevel. je velmi vela firiem co maju rovnaky vyrobok a natahuju sa len cenou. a su vysokokvalitne firmy MLM. treba konecne pochopit ze to co je lacne a chcu to rychlo predat je nekvalitne, lebo su tam lacne konzervanty, synteticke latky a podobne veci. Vela MLM firiem nema vlastny program vzdelavania, vela firiem ma hrube katalogy a predajca ani kkolkokrat nevie o vyrobku na co sa vobec nepouziva.

Freeteddy

To: valikaR prírodný rybí olej Omega-3 HP natural dostaneš v mnohých biopotravinách alebo si zadaj do google názov oleja a získaš linky na zásielkový predaj.
To:StanleyH Amway a rôzne multilevely radšej nekomentujem...

StanleyH

Prave kvoli nekvalitnym a dovolim si tvrdit aj skodlivym umelym vitaminom z lekarne s marketingovou nalepkou pre deti, pre tehotne, sirim osvetu a poucujem ludi ohladne lekarenskych a farmaceutickych produktoch. Ak skombinujete synteticky vitamin s prirodnym, vynuluju sa a nesu ucinne. O povode ani nehovorim. Jedina firma co deklaruje povod je asi len Amway a Agel

StanleyH

Fretedy, nech sa paci
600mg, z toho DHA 180mg, EPA 160mg, DPA 70mg, nas vlastny chov .. do 15 min expedovany na dalsie spracovanie

ValikaR, v lekarni nehladajte, nas je ochuteny pomarancovou chutou, kazdy ma na to svoj nazor ale bezkonkurencne chutnejsi cisty olej

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tekutý rybí olej - Fórum - ZDRAVIE.sk