Objem vlasov

Príspevok v téme: Objem vlasov
rituška

poradíte mi niečo na objem? mám vlasy asi do polovice chrbtu, žial strih do postupna sa mi vobec nehodí, takže ich mám zarovnané, no hore ich mám strašne splastnuté a tak od polovice dlžky mám zas objemnejšie, nejaký dobrý šampón alebo niečo mi neviete poradiť?požívam iba od lorealu tužidlo na objem, ale to vydrží tak 2-3 hodky a potom mi to opať padne

anabelka123

mam ties problem s objemom skusala som vseliake sampony a nic mi nepomohlo ani postupka babi poradte mi co robit

emily123

ahoj, mne super pomaha na objem kondicioner revivogen. mam od detstva jemne a splihle vlasy bez objemu. Pekne mi to zahusti vlasy a drzi cely den. Drzim palce -odkaz odstránený-

ginger27

ja používam občas natáčky a ak na ne nemám čas, tak trošku podtupírujem a zalakujem Got2B Megalomania...taká červená fľaška..a nemám problém s tým, že by mi to spľaslo...

bash.ka

no hej pantenne obsahuju silikony. a ako som si zistila silikony su riadne svinstvo. skus L´oreal fialovy na zvecsenie objemu, ten je bez silikonov a pouzivala som ho roky rokuce. ale podla mna lepsi je syoss volume ktory mam teraz a nedam ho z ruky:) tiez neobsahuje silikony dokonca to tam mas aj napisane (aj ked ine druhy samponov syoss ich mozno maju to neviem). aj tak najlepsie je vlasy vyfukat cez kefu a mas to:) z tuzidiel som vyskusala uz vsetko mozne a najviac objemu mi dal syoos volume (t.j. aj 2 dni po umyti vlasov) tak drzim palce:)

gabca546

cawte... nevite poradit nieco na zvecsenie objemu ?? mam mikado takmer po ramena a vobec sa mi nehodia splasnute vlasy ... prosim pomozte mi :)

Ivka23

mne veľmi pomáha šampon head and shoulders na objem a tužidlo a lak od taft - ten zelený skutočne to zväčší dosť objem. normálne sa kamarátky čudovali že ako mi zhustli vlasy. skúste za to nič nedáte. a strih ja mám tiež do postupky a asi tak do pol chrbta ale chcela by som zarovnať lebo tie vlásky skutočne pôsobia objemnejšie a hustejšie

lenkaaaaaaaa

ako som uz spominala na vlasy bez objemu sa hodia jednoduche strihy, najepsie rovno zastrihnute s miernou postupkou , najdlhsie tesne pod ramena

kika66

kup si objemove natacky a zalakuj. ja pouzivam ceramidovy sampon, ten mi zvacsil objem a nevypadavaju mi tak vlasy. ale zase na druheju strane ja mam postupku, nemam zarovnane.

luna-213

Ahojte, mam taký malý problemyk. Moje vlasy sú dlhé tak do polovicky chrbta, len sú zostrihané dopostupna. Aky strih alebo ako mám získať väčší objem