moje myslienky a jeho ex

Príspevok v téme: moje myslienky a jeho ex
borkka

Ahojte, chcela by som sa Vas opytat na radu. Mam taky problem, ani neviem preco, nikdy som taky nemala, asi to bud etym,ze nas vztah sa zacal trosku blbo...no teraz je uz vsetko ok, mame krasny vztah, kupili sme si byt,chceme sa brat...sme stastni...no len ta moja hlava..obcas mam strasne silne pocity...ale tak silne akokeby som to videla na vlastne oci. Pocas nasho vztahu nejako vyslo najavo,ze s touto a touto moj priatel nieco mal. V oboch pripadoch ide o velmi pekne baby a ja brutalne na nich ziarlim, aj ked mu verim, ze by ma s nimi nepodviedol. Skratka ked si predstavim ako si s nimi uzival atd tak mi to az tlaci do oci slzy...strasne na nich ziarlim a ja sa chcem toho zbavit, pretoze nemam dovod.co bolo bolo ale aj ta tie pocity su silnejsie. Mate niekto taku skusenost? co s tym-???

Abi

Tiež mám taky problem ...nemôžem na ňu prestať mysliet...ani si nepišu ani nic ale minule keď nam po ulici šla naproti cela som sa zacala triast az som sa rozplakala...neviem co to do mna voslo...proste ju nenavidim a ked viem este o milostnych veciach ake spolu mali potom mam niekedy az depresie a sniva sa mi o tom ...neviem ako sa mam s nou vysporiadat...chapem ze ma je to minulost ale nedokazem to zastavit ...co mam robit

mnamka257

pozri frajeri a frajerky prichadzaju aj odchadzaju a tak je to aj v pripade tvojho priatela.podla mna nemas dovod ziarlit-ved keby sa lubili tak by sa nerozisli a urcite by si ta nechcel vziat keby ta nemiloval.v kazdom pripade skus nechodit tam kam chodia ony dve.ale je tu este jeden fakt-milujes svojho priatela naozaj , ked mu neveris?skus sa nad tym zamysliet.drzim palce a nech vam to s prietelom este dlho vydrzi.

[zruseny17]

jej,som rada ze nie som jedina,uz som myslela ze len ja mam s takymi vecami problem:)
Baby,netrapte sa tym,ja viem ake to je,poznam to...Ale casom to prejde,naozaj!Aj mne vadili byvalky a cely zivot co viedol predo mnou...Ale teraz sa uz povydavali,maju deti a svoje rodiny,my mame tiez syna a riesime uz uplne ine veci:)Vsetko to casom prejde,hlavne sa o tom rozpravajte,ak vas miluje tak vam s tym pomoze:)vela stastia!!!

lucinka111

baby, akoby som citala o sebe...tiez mi vadi priatelova ex. ale ja aj viem co presne mi vadi- to ze vobec existuje. postupne ale zistujem ze cas to vsetko riesi aj sam. na zaciatku to bolo omnoho intenzivnejsie, myslienky na nu ma nicili, s priatelom sme sa o tom vela rozpravali a vzdy som mala nachvilku pokoj, ale len nachvilku.
v kazdom pripade je to teraz ovela uz lepsie, oni spolu vobec nie su v kontakte(co ma samozrejme veeelmi tesi)

julka30

ano mala by som to riesit.aj ja tebe prajem aby si sa co najskor z toho dostala a prestala to riesit a uvedomila si,ze keby chcel byt s nou tak s nou je a nie je s tebou.hlavu hore.ony si predsa nezasluzia tu energiu,ktoru im svojimi myslienkami davame.dakujem.

borkka

Mne sa nesniva, chvalabohu..ale pomohlo mi aj toto co sme si tu teraz pisali, pretoze som si uvedomila, ze ja vlastne nemam ani na co ziarlit....a ked to tak vezmem, to, ze nie je niekto fotogenicky, ste neznamena, ze je pekny...:o)))) nechcem ju teraz nejako zhadzovat ale vazne ked ti pisem uvedomujem si, ze by som to vobec nemala riesi. ale tu psychologicku predsa len vyriesim. Drzim ti prsty. A myslim, ze aj ty by si to mala nejako tak riesit.

borkka

Mne sa nesniva, chvalabohu..ale pomohlo mi aj toto co sme si tu teraz pisali, pretoze som si uvedomila, ze ja vlastne nemam ani na co ziarlit....a ked to tak vezmem, to, ze nie je niekto fotogenicky, ste neznamena, ze je pekny...:o)))) nechcem ju teraz nejako zhadzovat ale vazne ked ti pisem uvedomujem si, ze by som to vobec nemala riesi. ale tu psychologicku predsa len vyriesim. Drzim ti prsty. A myslim, ze aj ty by si to mala nejako tak riesit.

julka30

treba ist za tym lekarom lebo same od seba to neprejde prave naopak moze sa to podla mna aj zhorsit.a ked ti za to ten clovek stoji tak nevahaj a ries to.tiez uz sa do toho pustim lebo niekedy sa mi o tom aj sniva ked mam narocnejsie chvile no a to je uz otras vtedy.