moje myslienky a jeho ex

Príspevok v téme: moje myslienky a jeho ex
borkka

Ahojte, chcela by som sa Vas opytat na radu. Mam taky problem, ani neviem preco, nikdy som taky nemala, asi to bud etym,ze nas vztah sa zacal trosku blbo...no teraz je uz vsetko ok, mame krasny vztah, kupili sme si byt,chceme sa brat...sme stastni...no len ta moja hlava..obcas mam strasne silne pocity...ale tak silne akokeby som to videla na vlastne oci. Pocas nasho vztahu nejako vyslo najavo,ze s touto a touto moj priatel nieco mal. V oboch pripadoch ide o velmi pekne baby a ja brutalne na nich ziarlim, aj ked mu verim, ze by ma s nimi nepodviedol. Skratka ked si predstavim ako si s nimi uzival atd tak mi to az tlaci do oci slzy...strasne na nich ziarlim a ja sa chcem toho zbavit, pretoze nemam dovod.co bolo bolo ale aj ta tie pocity su silnejsie. Mate niekto taku skusenost? co s tym-???

A-Z

Mozno som nie celkom dobre pochopila, no stretava sa s niektorou z nich? Ak ano, tak by som rozumela tvojim pocitom... Ale ak patria uz len do jeho minulosti, myslim si, ze ziarlis uplne zbytocne. Kazdy mame predsa za sebou nejake tie lasky, zazitky. Ostatne, podstatne je, ze buducnost, svoj zivot sa rozhodol prezit s tebou... :)

Jajka11892

To sa stáva asi každému z nás. Nechceš ísť k psychologičke alebo ku kineziologičke nech ťa odblokuje. Pretože máš len istý blok v hlave ako keď sa niekto bojí pavúkov alebo nechce jesť paradajky lebo mal zlú skúsenosť. Ja som bola z jedným osobným problémom u kineziologičky vo Zvolene ale to už dávnejšie.