Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

diane35..a akné

Príspevok v téme: diane35..a akné
bambulka15

ahojte, chcela by som poradit...ja mam tiez akne uz nejaky cas a uz ma to fakt nebavi...mam 15 rokov..a myslim si ze tento problem mam iba ja, lebo v mojom okoli su vsetky baby take "dokonale"...zacala som brat diane...ale uz mam aj z toho strach ci to pomoze..nemam ani kramy pravidelne...gynekologicka mi tvrdi, ze by sa vyrazky mali uplne stratit, ale ja uz nicomu neverim, jedine co chcem je mat pokooj...mate niekto s tym pozitivne skusenosti aj v suvislosti s pletou?...diky

natalie

ahojte,prave ma zaujmaju nejake informacie o tom o com sa bavite-o akne.mne lekarka predpisala antikocepciu vreya (ale vraj je to to iste ako diane 35),ktoru uzivam uz 3 mesiace a teraz mi chce dat k tomu roacutane.no mam strach z tych neziaducich ucinkov a strach ze mi to nepomoze,ale resp.pomoze a ked ho vysadim tak sa to znova rati.trapi ma akne uz vela rokov,hoci uz niesom davno v puberte.nepomohli ziadne kremy,drahe masticky ci antibiotika a dokonca ani s antikoncepcie sa to bohvie ako nezlepsilo.myslite ze mi roacutane urcite pomoze.mam este jeden problem.ako casto ste museli chodit na kontrolu?bo ja zijem v zahranici a nemozem si kazde dva tyzdne ako mi povedala lekarka chodit k nej na kontroli.poradte mi prosim,ja uz neviem ako to mam odstranit.inak kvoli akne som stratila sebavedomie na dlhe roky a kvoli akne trpela aj dusevnymi poruchami zial...

pinkz93

kamilocka: jasan ye to moyes vedet... ved prave ze mam len 14...bojim sa co bude neskor... teda ak to nezabere abo co... a s tou antikou by nebol problem to mam uz setko vybavene ale aj tak...nevem a tak ty si uz stastn7 clovek ked tro mas za sebou...smrk aj ja ceeeeeeeeeeem... mno tak uvidime ako to dopadne drz mi palce xiix :D pa

kamilocka

pinky, ahoj mala som 19 ked som to zacala brat teraz mam 22 a je mi fajne, ziadne vyrazky nic...brala som to asi tak 9 mesiacov vkuse..ale antikoncepciu beriem aj teraz...., teda beriem stale..., mam diane, ale chcela by som zmenit, kvoli financiam, lebo dost draha, ale uvidime co mi povie lekar, noo :-) a ty mas kolko rokov, ak smiem vediet?

pinky93

kamilocka> hehe diky za srdecne rady hehe aaa ak sa mozem spytat kolko si mala rokof ked si to zacala uzivat...aaaa ako dlho si to brala

kamilocka

Kacenka: ako som uz pisala, skus ist ku koznej a povedz jej sama ze by si chcela zacat brat roacutan, uvidis co ti na to povie. ja som jej to tiez navrhla sama a nie ona, ale popvedala som ze chcem a tak...takze mi to predpisala a o necelych 9 mesiacov som mala tvaricku ako babatko...a mam aj doteraz..ale ked by si chcela brat roacutan, tak to musi brat spolu aj s antikoncepciou...neviem kolko mas rokov, tak sa musi podla toho aj zariadit

kamilocka

no sak co by nie, pbozkavaj sa kolko chces...:-) a potom ak budes pocitovat zase suche usta tak si opat namazes mastou a bude to...jasne ja som sa s tym v pohode bozkavala.....no ale samozrejme ze nie hned ked som si ju dala na usta...:-) ved to by ti chalan hned zlizal, trosku pockas a potom nie je problem....prajem ti rychle uzdravenie, teda nech uz mas coskoro peknu plet

pinky93

kamilocka: dakujem ti za radu ved kd si to brala musis vedet o ocm to bolo xiix :D aaa ete taký jeden detail.... ja mama uz aj tu mast aj pletove mlieko len ked mas t umast da sa s tým aj bozkavat??? xiix :D ak mas a js týmto nejake ksusenosti tak prosim porad vopred dakujem :-)

kamilocka

pinky: ahoj, ja som taktiez brala Diane35 a lkarka mi tiez nasadila roacutan....veeeelmi pomohlo, neskutocne velmi...nemam na sebe ani jednu vyrazku, sebavedomie mam aspon trosicku o nieco vyssie, nie ako ked som mala tvar obsypanu samymi vyrazkami...ale ako vravis ma mnozstvo vedlajsich ucinkov, najhorsie je vysusanie pery a obcasne robenie sa kutikov, ale lekarka mi predpisala aj na toto nejaku masticku, a pomohlo to, ked sa mi vysusali pery, hned som si natrela a bolo dobre, vyzeralo to akoby som mala pomadu, take leskle ustocka :-) a viem ze to zatazuje aj pecen a mozno aj ine veci, ale ja som ho sama chcela, lebo som verila ze zaberie a teraz ho uz neberiem vyse roka a nemam ani najmensiu znamku toho ze by sa mi to malo vratit....tak ja len odporucam, ale samozrejme vysledky sa nedostavia hned za tyzden ale aspon tak za mesiac, dva mozno aj tri, podla toho aky mas organizmus a v akom stadiu mas akneee :-( tak drzim palce aby ti to vyslo a mala peknu tvar.

pinky

ahojte...potrebujem poradit...trapi ma akne moja kozna mi predpisala DIANE a spolu s nim aj roacutan... ten má vsak dost vedlajsích ucinkov a ja sa bojim... akne predsa z casti lieci aj diane nie? nemala by som teda najprv zacat s diane a az potom ak sa to zhorsi ten roacutan? pomozte mi prosim netko ak s tým mate skusenosti...vopred dakujem :-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

diane35..a akné - Fórum - ZDRAVIE.sk